Home Mekanlar Müthiş Manzarasıyla: Galata Konak Kafe

Müthiş Manzarasıyla: Galata Konak Kafe

0
626
Galata Konak Kafe

Müthiş manzarasıyla Galata Konak Kafe kişilere görsel bir şölen sunar. Kişiler tarafından özel günler için tercih edilen mekânda görsellik ön planda yer alır. Soğuk içecek tercih edenler için meşrubatların yanı sıra ev yapımı limonata ve karadut suyu da seçenekler arasındadır. Taze sıkılmış bir şekilde nar, portakal, elma ve havuç suları da servis edilir. Sebze ve meyve suları isteğe göre karışım halinde sunulur. Soğuk kahve içmek isteyen kişiler için americano, latte, mocha, white chocolate mocha, frappe, karamel latte ve frappe gibi seçenekler mevcuttur. Tatlı seçeneği olarak günlük taze gelen pastalar menüde yer alır.

Galata Konak Kafe Menü ve Fiyatları

Müthiş manzarasıyla Galata Konak Kafe sıcak kahve çeşitleri konusunda da birçok çeşitlilik sunar. Americano, espresso, latte, mocha ve Türk kahvesinin yanı sıra filtre kahve de menüde bulunur. Sıcak çikolata ve milkshake çeşitleri de tatlı içecek içmek isteyen kişilere hitap eder. Yaz aylarında manzara eşliğinde serin bir tat arayanlar için böğürtlenli, çilekli, limonlu, çikolatalı ve sade dondurma çeşitleri mevcuttur.

Galata Konak Kafe

Galata Konak Kafe İletişim Bilgisi

Manzarası ile ön plana çıkan mekânda genel olarak özel kutlamalar düzenlenir. Bu nedenle kişiler önceden irtibata geçip masa rezervasyonu yapmalıdır. Önceden hazırlanan kutlamalar planlandığı gibi mekânda gerçekleşir.

Adres: Bereketzade Mahallesi Büyük Hendek Caddesi Hacı Ali Sokak No: 2 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0212 252 53 46
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here