Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Mütevaziliğiyle Şaşırtan Bir Mekan: Moda Meyhanesi

Mütevaziliğiyle Şaşırtan Bir Mekan: Moda Meyhanesi

0
737
Moda Meyhanesi

Başta müşteri memnuniyeti mottosuyla hareket eden Moda Meyhanesi’nin en belirgin özelliğini, konuklarını her daim güler yüz ve samimiyetle ağırlayan personeli oluşturuyor. Bunun yanı sıra meyhanenin bilinenlerin yanı sıra kendine has hazırladığı mezeleri misafirlerin opsiyonlarını arttırıyor. Moda Meyhanesi her ne kadar ufak bir iç mekâna sahip olsa da burada yakalanmış olan samimi ve nezih atmosfer, mekânın bu olumsuz özelliğini kapatıyor.

Ayrıca mekan oldukça geniş bir menüye sahip. Mezelerin içerisinde Girit ezmesi, Fava ve Haydari mekânın kendine has leziz tatlarını oluşturuyor. Bunun yanı sıra ciğer, kelle, kokoreç gibi çeşitli lezzetlerle meyhanenin menüsü oldukça genişletilmiş. Ayrıca yemek konusunda da meyhanenin oldukça leziz bir menüye sahip olduğunu vurgulamak gerekiyor.

Mekânın Genel Özellikleri

Mekan haftanın her günü 14.00 – 24.00 saatleri arasında full bar olmak üzere iç ve dış mekânıyla konuklarına mükemmele yakın bir hizmet sunmaktadır. Haftanın belli günlerinde mekânda fasıl düzenlenmektedir. Nakit ve Kredi kartı ile ödeme imkânı mevcuttur.

Moda Meyhanesi İletişim Bilgisi

Adres: Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No: 82/B, Kadıköy, İstanbul
Telefon: 02163370258
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here