Ana Sayfa Mekan Alkollü Mekanlar Mükellef Meyhane, Karaköy

Mükellef Meyhane, Karaköy

-

İstanbul’da adını sıkça duyduğumuz mekanlardan biri de tartışmasız Mükellef Meyhane’dir. Karaköy’ün en sık ziyaret edilen mekanlarından biri olan Mükellef yine teras ve deniz manzarasına sahip. Söz konusu rakı ise, teras ve deniz manzarasına sahip mekanlar beş puan öndedir bana göre 🙂 Basık ve sıkışık meyhanelerin yanı sıra oldukça ferah bir alana sahip. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz Mükellef’te fiyatlar ortalamanın bir tık üstünde.

Mükellef Meyhane Menü

Çalışanlar oldukça ilgili ve duvarlarında hoşunuza gidecek sözler mevcut. Yemek, ara sıcak ve mezelerin usta bir şefin elinden geçtiği oldukça açık! Rakı sohbetleri dışında sabah kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği gibi konularda da gidebileceğiniz bir mekan. Fiyatlar biraz tuzlu olsa da ara ara gidilebilecek nadir mekanlardan diyebilirim.

Mükellef Karaköy’de. Sabah ve öğle sorun olacağını düşünmüyorum fakat akşam saatlerinde kesinlikle rezervasyon yaptırmadan gitmeyin, yer bulamazsınız! İyi eğlenceler diliyoruz.

Mükellef Meyhane Rezervasyon

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa, Maliye Cd. 8/A, 34425 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0212 252 86 36
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

2348865941a8c19244d7ca6349fa8ce9
Efe Cenk Düvencihttps://www.mekancu.com
Merhaba 20 yaşındayım. Baristalık yapıyorum, gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Gezdiğim yerler hakkında sizleri de bilgilendirmek için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...