Home Yeme - İçme Cafe Moda’nın Kahvaltıcısı: Naan Bakeshop

Moda’nın Kahvaltıcısı: Naan Bakeshop

0
800
Naan Bakeshop

İstanbul’da kahvaltı denilince akla gelen ilk yerlerden birisidir. Naan Bakeshop, tam anlamıyla bir kahvaltı cennetidir. Ekşi mayalı ekmekleri, taze kahvaltılıkları ve kendine özgü tarifleri ile müdavimi bol bir yerdir. Sade ve şık düzeniyle adeta bloggerın sosyal medya hesabından çıkmış gibi bir görünüme sahiptir. Siz de müsait olduğunuz bir zamanda mutlaka buraya uğramalı ve eşsiz kahvaltılarının tadına bakmalısınız.

Ne Yenir?

Naan Bakeshop’ta kahvaltıya dair her şeyi bulabilirsiniz. Özellikle de mekana özgü ekşi mayalı ekmeklerin birer efsane olduğunu söyleyebiliriz. Diğer yandan ise hardal, gravyer peyniri, sucuk, humus, domates, salatalık ve yumurta gibi çeşit çeşit seçenekler bulunuyor. Mekana uğradığınızda mutlaka serpme kahvatı yapmalısınız. Kahvaltı yapmak istemezseniz, kahve içebilir ve tatlı yiyebilirsiniz. Mekanın vegan seçenekleri de bulunuyor.

Ne Kadar Ödenir?

Fiyatların oldukça uygun olduğunu söylemekte fayda var. Moda kahvaltısı 60 TL, menemen 30 TL, granola 30 TL ve vegam omlet 35 TL olarak fiyatlandırılmış. Menüye baktığınızda kahvaltıların dışında burgerleri, sandviçleri ve yaz yemeklerini görebilirsiniz. Burgerlerin ise fiyatları 30-40 TL arası değişiyor.

Naan Bakeshop İletişim Bilgisi

Adres: Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No 113, Kadıköy, İstanbul
Telefon: 0850 221 70 99
Konum için tıklayınız.

Naan Bakeshop Rezervasyon

Mekana giderken rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur. İstediğiniz saatte gidebilir ve masanıza oturarak sipariş verebilirsiniz.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here