Pazartesi, Eylül 20, 2021

MiniMuzikhol Cihangir

-

MiniMuzikhol çok eski bir maziye sahip olmasa dahi İstanbul’luların kalbinde taht kurmayı kısa sürede başarmış olan alkollü mekanlardan bir tanesi. Özellikle son dönemlerde çok iyi partiler düzenlenmesi ve üniversite gençliğinin tercihleri arasına girmesi MiniMuzikhol için oldukça iyi bir başarı oldu. İlk dönemlerinde yalnızca basit DJ’lerin sahne aldığı muzikhol, artık ünlü DJ’leri de ağırlıyor. Fiyatların oldukça uygun olması ve yüksek masrafların olmaması sebebiyle her kesimden insan kolaylıkla mekanda eğlenebiliyor.

“Ortama göre şekil, gençler ve yetişkinler…”

Daha çok aparatif alkollerin bulunduğu mekanda rakı vesaire aramamanızı öneriririz. Çünkü ellerinde bulunsa dahi meze olmadığı için pek bir anlam ifade etmez. Her mekanın ortamına göre şekil almak şarttır. Burada eğlence esastır. Derdiniz kederiniz varsa meyhaneye gidin. Burası gençliğin merkezi. Eğer MiniMuzikhol’de bir akşam geçirmek istiyorsanız Beyoğlu Soğancı Sokak’a gidebilirsiniz. Rezervasyon işlemlerine gerek yok. Çünkü kimin ne zaman mekandan çıkacağı veya geleceği belli değil. Tam bir bar kültürü ve eğlence için bire bir. Beklemeyin, gelin!

MiniMuzikhol Cihangir İletişim Bilgisi

Adres: Cihangir Mahallesi, Soğancı Sk. No:3, 34433 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 245 19 96
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

MiniMuzikhol Cihangir
Ömür Hakanhttp://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

246BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,004TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
2,508TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone