Ana Sayfa Mekanlar Alkollü Mekanlar MiniMuzikhol Cihangir

MiniMuzikhol Cihangir

-

MiniMuzikhol çok eski bir maziye sahip olmasa dahi İstanbul’luların kalbinde taht kurmayı kısa sürede başarmış olan alkollü mekanlardan bir tanesi. Özellikle son dönemlerde çok iyi partiler düzenlenmesi ve üniversite gençliğinin tercihleri arasına girmesi MiniMuzikhol için oldukça iyi bir başarı oldu. İlk dönemlerinde yalnızca basit DJ’lerin sahne aldığı muzikhol, artık ünlü DJ’leri de ağırlıyor. Fiyatların oldukça uygun olması ve yüksek masrafların olmaması sebebiyle her kesimden insan kolaylıkla mekanda eğlenebiliyor.

“Ortama göre şekil, gençler ve yetişkinler…”

Daha çok aparatif alkollerin bulunduğu mekanda rakı vesaire aramamanızı öneriririz. Çünkü ellerinde bulunsa dahi meze olmadığı için pek bir anlam ifade etmez. Her mekanın ortamına göre şekil almak şarttır. Burada eğlence esastır. Derdiniz kederiniz varsa meyhaneye gidin. Burası gençliğin merkezi. Eğer MiniMuzikhol’de bir akşam geçirmek istiyorsanız Beyoğlu Soğancı Sokak’a gidebilirsiniz. Rezervasyon işlemlerine gerek yok. Çünkü kimin ne zaman mekandan çıkacağı veya geleceği belli değil. Tam bir bar kültürü ve eğlence için bire bir. Beklemeyin, gelin!

Adres: Cihangir Mahallesi, Soğancı Sk. No:3, 34433 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 245 19 96

[reactions count=false button=true]

Önceki İçerikChef Mezze
Sonraki İçerikCoffee Saphiens Karaköy
53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone