Ana Sayfa Yeme & İçme Akşam Yemeği Mikla Restaurant - The Marmara Pera Hotel, Beyoğlu

Mikla Restaurant – The Marmara Pera Hotel, Beyoğlu

-

Ekim 2015 yılında açılan Mikla Restaurant The Marmara Pera Hotel, son derece vizyoner olan rafine yemekleri, İstanbul’un can alıcı manzarası, modern sunumları ve de ilham verici müzik organizasyonları ile popüler hale gelmiştir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde bu mekan hem yerel hem de uluslararası alanda İstanbul’un en iyi restoranı olmaya da hak kazanmıştır. Konsept olarak Yeni Anadolu Mutfağı belirlenmiş, kullanılan en kaliteli malzemeler ile de yemeklerinin tadını dünyaya duyurmuştur. The Marmara Pera çatısı altında bulunan Mikla Bar ise; eski İstanbul’un mistik ve  büyüleyici havasını yansıtacak dekorasyonu ile bir numaralı eğlence mekanlarından olmuştur. Bar kısmının en önemli özelliği ise yasemin kokusu ile müşterilerini karşılamasıdır.

Mikla Restaurant

Özel istekler üzerinde kişisel partilerin düzenlenmesi, havuz başı partilerinin yapılmasına da uygun olan Mikla Restaurant Bar, güneş batımında nefes kesen manzara eşliğinde günün tadını çıkarmanızı sağlayacak. Mekanda alkollü içecekler mevcut olarak bulunmakta olup, özellikle de martinileri ile ünlenmiştir. Doğum günü, şirket partisi, konferanslar ve de iş yemekleri için kapsamlı bir deneyime sahip olan Mikla, sizlere unutulmaz deneyimler yaşatacaktır.

Adres: The Marmara Pera, Meşrutiyet Caddesi 15, 34430, Beyoğlu, İstanbul
Telefon: +90 (212) 293 5656

2348865941a8c19244d7ca6349fa8ce9
Efe Cenk Düvencihttps://www.mekancu.com
Merhaba 20 yaşındayım. Baristalık yapıyorum, gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Gezdiğim yerler hakkında sizleri de bilgilendirmek için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...