Ana Sayfa Kültür Sanat Etkinlikler Midsommar Festival 2019

Midsommar Festival 2019

-

Kuzey Avrupa’nın en köklü kültürel geleneklerinden olan ve yazın gelişini sembolize eden Midsommar Festival Yaz Dönümü festival konsepti, Türkiye’de ilk kez About Nights sunumu ve Profun Creative Events organizasyonu ile 22 Haziran Cumartesi günü şehrin merkezindeki kaçış noktası KüçükÇiftlik Park’ta!

Doğanın en cömert, güneşin en parlak olduğu günde gerçekleşecek olan Midsommar Festival’de; geniş müzik yelpazesinden oluşturulacak sanatçı programı ve Kuzey Avrupa esintilerinin hissedileceği aktivite ve atölyeler katılımcıları karşılayacak. Sosyalleşmenin, sanatın ve eğlencenin bir arada olduğu bu çok özel İsveç geleneğinde; doğa ve sevgi ön plana çıkacak. Yaz mevsiminin başlangıcı olarak kabul edilen Midsommar ile İstanbullular yaza en sıcak “Merhaba’yı” hep beraber diyecek!

Midsommar Festival

.LINE UP.

KADEBOSTANY

ROOSEVELT

JAN BLOMQVIST & BAND

DARIUS

JAKUZİ

CLUB BANGKOK

+18 yaş sınırı vardır.

-VIP kategori biletler KüçükÇiftlik Park içersinde bulunan VIP bölümde; 5 adet içecek ikram, tepeden görüş açısı ve özel bar ile festivali takip etmeyi kapsamaktadır.

VIP 1. Avantajlı Dönem 400 TL
2. Avantajlı Dönem 110 TL

Biletleri Mobilet üzerinden satın alabilirsiniz.

Türkiye Festivaller için tıklayınız.

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...