Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Meet, Eat, Go: Meg Bebek

Meet, Eat, Go: Meg Bebek

0
773
Meg Bebek

Meg Bebek semtinde oldukça popüler mekanlara sahip bir yerde bulunuyor. Kafe-lokanta olarak hizmet veriyor. Sahip olduğu havalı ortam ve lezzetleri ile şimdiden mekan müşterilerinin favorisi olmuştur. Lezzetli yemek ve kaliteli içki sunan mekanda gün boyunca tüm öğünlerinizi yiyebilirsiniz. Mekan tasarımı ve içeriği ile oldukça renkli ve dinamik bir görüntüye sahiptir.

Menü’de Neler Var?

Menüsünde kahvaltıdan akşam yemeğine ve tatlılara kadar geniş bir seçme aralığı bulunuyor. Türk ve Dünya mutfağına ait yemekleri lezzetli ve şık bir şekilde sunarak müşterilerinin beklentilerini karşılıyor. Taze ve sağlıklı ürünlerden oluşan yemekleri ile oldukça iddialıdır. Menüsünde en çok beğenilip tercih edilen yemekler arasında Kinoalı Mücver, Kaburgalı Waffle ve Dana Kaburga bulunuyor.

Meg Bebek Fiyatları

Meg Bebek, kaliteli ve taze ürünleri ile gastronominin hakkını veriyor. Bebek’te bulunan diğer mekanlara göre fiyatları daha uygun diyebiliriz. Menüde ana yemeklerden Organik Tavuk 45TL, öğle yemeklerinden et tabakları ise 38-40TL arası fiyatlandırılmıştır. İki kişilik bir akşam yemeği için ortalama 240TL tutar ödenebilir.

İletişim Bilgisi

Adres: Küçük Bebek Cad. No.12/D, Bebek, İstanbul
Telefon: (0212) 257 54 04

Meg Bebek Rezervasyon

Mekan rezervasyon kabul etmemektir. Ancak hem yemeksepti.com’dan hem de iletişim numarasından arayarak eve servis isteyebilirsiniz.

Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here