Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Ana SayfaRehberDil Okulları & ErasmusMalta Dil Okulları ve Ücretleri

Malta Dil Okulları ve Ücretleri

-

Malta, Güney Avrupa’da yer alıyor. Bir ada ülkesi olan Malta doğa çekiciliğinin yanında eğitim olanakları açısından da ön plana çıkıyor. Malta Dil Okulları denilince hem ucuzluğu hem de kalitesi bakımından Malta dil okulları herkesi solluyor. İngilizce eğitimi olarak da en çok tercih edilen ülkeler arasında yer alıyor. Malta’da İngilizce eğitimi alırken hem öğrenebilir hem de harika Akdeniz ikliminin tadını çıkarabilirsiniz.

Malta’da Dil Okulları

Türkiye’ye yakınlığı ve ekonomik olması nedeniyle dil eğitimi almak için en iyi yerlerden biri Malta’dır. Konaklama fiyatları da bir o kadar uygundur. Diğer ülkelere kıyasla daha ekonomiktir. Amerika ve İngiltere de aldığınız dil eğitiminden hiçbir farkı yoktur. Adada herkes anadili İngilizce konuşuyor.

Malta’da Dil Eğitimi Almak ve Çalışma İzni

13 hafta üzeri için kurs alan öğrenciler, haftalık 20 saati aşmadan çalışabilirler. Çalışma izniniz kursunuzun 13. haftasında başlar ve 24 hafta üzeri öğrenciler için daha faydalıdır.

Malta Dil Okulları

Malta’da Konaklama

Malta dil okulları, diğer ülkelerdeki okullarla aynı fırsatları sunuyor. Malta’da dil eğitimi alırken, kaliteli bir konaklama yapabilirsiniz. Aile yanında konaklama, otelde konaklama, daire kiralama ya da iki kişilik apart daireler seçeneklerini seçebilirsiniz. Ancak çoğu öğrenci kursuna en yakın neresiyse, orayı seçmektedirler.

Malta Vizesi Almak

Malta’da okumaya karar verdikten sonra, dil okuluna başvuru yapabilirsiniz. Vize için gerekli şeylerin hepsini dil okulu size sağlıyor. Ekstra bir sorun olmazsa, vizeniz 2 hafta içinde elinizde olabilir.

Malta Dil Okulu Fiyatları

Aşağıda verilen fiyatlar 2 haftalık kurslar için geçerlidir.

LAL Language Centres: 14 Euro

EC English: 660 Euro

Aşağıdaki fiyatlar 8 haftalık kurslar için geçerlidir.

AM LAnguage Studio: 440 Euro

ESE Malta: 2560 Euro

Atlas Language: 1200 Euro

Dil Okulları için tıklayınız.

Mekancu
Mekancuhttp://www.b9creative.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

253BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,041TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
1,973TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol