Ana Sayfa Galeri Maldivler'i Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz!

Maldivler’i Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz!

Özellikle yeni evlenenlerin balayı tatili olarak tercih ettiği Maldivler’e gitme isteğinizi arttırmak için birbirinden güzel fotoğraflar derledik.

Maldiler, bir diğer adıyla Maldiv Cumhuriyeti Hint Okyanusu’nda 1.192 kısım adadan oluşmaktadır. Bu adaların hepsi dolu değildir sadece 285’inde insanlar bulunmaktadır.

Maldivler’de seyahat etmenin, balayına çıkmanın en kolay yolu tur ile gitmektir. Bu tur paketlerinde bir rehber eşliğinde Maldivler’in tüm gezilecek yerlerini görebilirsiniz.

Maldivler Güney Asya’da bulunan bir devlettir. Hindistan’ın güneyindedir. Resmi dili Dhivehi’dir. En çok konuşulan ikinci dil ise ingilizcedir.

Maldivler’de nüfusun çoğu müslümandır. Sunnilik inancı yaygındır. İlk başta Budist olan ada arap tüccarların etkisiyle müslümanlığı tercih etmiştir. Maldivler’e en çok Nisan – Mayıs aylarında gidilir.

Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 26 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Saklı Bir Cennet: Smokkin, Caddebostan

Özellikle de gençler tarafından sıkça ziyaret edilen Smokkin Caddebosta, gün içerisinde çok yoğun olmaktadır. Mekanda kesinlikle alkol satışı yoktur. Ancak birbirinden lezzetli ve farklı...

Sapanca Gezi Rehberi (Ulaşım – Gezilecek Yerler)

Sapanca Sakarya’ya bağlı olan ve batısında bulunan tatlı ve şirin bir ilçedir.Sakin ve İstanbul’a yakın olmasıyla insanların hep gitmek istediği bir yerdir.Aynı zamanda oldukça...

Yeşil Pasaport Nedir?

Yeşil pasaport, bordo pasaporta göre çok daha avantajlı yönlere sahiptir. Öyle ki bu pasaport türünün en fazla 5 yıl boyunca geçerlilik gösterdiği bilinmektedir. Genel...

Serbest Paraşüt – Skydiving Hakkında

Skydiving bir diğer ismi ile de Gökyüzü dalışı olarak bilinmektedir. Paraşütle atlama eylemi, genel olarak hava araçlarından çıkış yapılarak başlatılır. Akabinde ise belirli bir...