Home Mekanlar Maça Kızı Bodrum

Maça Kızı Bodrum

0
748
Maça Kızı Bodrum

Maça Kızı Bodrum daima kaliteyi önemseyen bir mekandır. Her zaman sahip olduğu kusursuz hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor. Kendisine has menüsü ve partileri ile ön plana çıkıyor. Özellikle mutfak açısından oldukça özel bir duruşa sahiptir. Kişiler günün her saatinde burada eğlenebilir ve eşsiz lezzetlerden tadabilirler. Alanında uzman çalışanları olduğu için de kişilerin her zaman kendisini özel hissetmesine yardımcı oluyor.

Maça Kızı Bodrum’da Ne Yenir?

Maça Kızı Bodrum menüsü herkese hitap eden geniş bir yelpazeye sahip. Mekana gelen kişiler kendilerine uygun lezzetler ile yemek yiyebiliyorlar. Lüks yemekleri ile ön plana çıkıyor ve kişiler aradıkları lezzetleri bu mutfak içerisinde tadabiliyorlar.

Maça Kızı Bodrum

Maça Kızı Bodrum’da Ne Kadar Ödenir?

Her zaman lüks ve benzersiz hizmeti ile müşterilerine hizmet veriyor. 2 kişi için ortalama 600 TL hesap geliyor. Bu tutar alkollü ve alkolsüz olarak farklılıklar gösterebiliyor. Müşteriler aldıkları hizmetten mutlu olarak her zaman memnun ayrılıyorlar.

Maça Kızı Bodrum İletişim Bilgisi

Adres: Göktürkbükü Mahallesi Keleş Hanım Caddesi Narçiçeği Sokak Bodrum, Muğla
Telefon: 0252 377 62 87 – 0252 311 24 00
Konum için tıklayınız.

Maça Kızı Bodrum

Maça Kızı Bodrum Rezervasyon

Maça Kızı Bodrum, bölgede en çok tercih edilen mekanlardan birisidir. Gündüz için rezervasyonsuz da müsait masa bulunabilir. Ancak akşam yemekleri için rezervasyon yapılarak gidilmesi tavsiye edilir. Kişiler güler yüzlü hizmet ile her zaman memnun kalacaktır.

Bodrum Gezilecek Yerler için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here