Lucca Bebek

-

İstanbul’un yeni trendlerinden olan Lucca Bebek Bar, ödüllü kokteylleri, dünya mutfağının en çok sevilen lezzetlerinin çıktığı mutfağı, güler yüzlü personellerin başarılı servisleri ve de eğlence ortamı ile 2004 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Mekan, özellikle de mutfak açısından çok iyi seçeneklere sahiptir. Öyle ki burada günün her saatine uyacak olan çeşitli yiyecek ve de içecekleri bulabilirsiniz.

Aynı zamanda Lucca Bebek’te eğlence severler için Nu-Jazz, Nu-Soul ve de Lounge tarzı müzikler keyifli bir atmosfer yaratır. Burası; Michelin’ın yıldızlı restoranlarında çalışmış olan İspanyol Executive Chef Willy Moya’nın sürprizli dokunuşlarıyla birlikte modern bistro tarzı mutfak yaratılmıştır. Bu yemeklere bir de mutfak koordinatörü Pelin Çakar ve de Şef Tuncay Uçar’ın elleri dokunduğunda ortaya çıkan yemekler ve tatlılar, modern bistro kültürüne uygun hale getirilmiştir.

Lucca Bebek

En önemli özelliği ise makarna ve de ekmeklerini kendisi imal ediyor olmasıdır. Mekanın dekorasyonunda ise; Cem Mirap ve Roman & Williams’ın sihirli dokunuşlarını görmek mümkün! Burası kokteylleri ile de meşhur hale gelmiştir. Özellikle de 60 çeşit şarabın bulunduğu Lucca Bebek, Ödüllü Barista Seçkin Sinanoğlu’nun kahveleri ile de ziyaretçilerini mutlu etmeyi başaracaktır.

Lucca Bebek Rezervasyon

Adres: Bebek Mahallesi, Cevdetpaşa Caddesi, No 51/B, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 257 12 55
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

[reactions count=false button=true]

fc85708c78db1c2ce487a6b379745e9f?s=117&d=mm&r=g
Melisa Ilgınhttps://www.mekancu.com
Merhaba, 24 yaşında Turizm ve Otelcilik öğrencisiyim, gezmeyi eğlenmeyi seviyorum. Bu birikimlerimi sizlerle paylaşmak beni daha da mutlu ediyor!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone