Home Mekanlar Lezzet Noktası: Middel Restaurant

Lezzet Noktası: Middel Restaurant

0
82
Middel Restaurant

Middel Restaurant Caddebostan, sevdiklerinizle yeni tatları deneyebileceğiniz mekânlar arasındadır. Lezzetli menüleriyle öne çıkan Middel, aynı zamanda mekân tasarımı ve konsept olarak da çekici bir yapıya sahiptir. Eğer küçük bir değişiklik yapmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız, tercih edebileceğiniz seçenekler içindedir.

Ne Yenir?

Middel Restaurant tarafından sunulan her menü müşteriler tarafından beğenilmektedir. Dünya lezzetlerine yer veren mekân aynı zamanda alkol seçenekleriyle de öne çıkmaktadır. Rakı ve şarap gibi seçeneklere ek olarak farklı ve daha önce tatmadığınız kokteylleri de bulunmaktadır.

Middel Restaurant

Ne Kadar Ödenir?

Middel iş yemeği için uygun bir konumdur. Full bar mevcut olup arzu edenler için Wi-Fi de vardır. Nakit ve kredi kartı kabul etmekte olup iki kişi için ortalama fiyat 350 Türk Lirasıdır. Özellikle akşam yemekleri için seçebileceğiniz yerler arasındadır.

Middel Restaurant İletişim Bilgileri

Middel Restaurant Caddebostan üzerinde yer almaktadır. Temassız teslimat ve içeride servis olanakları mevcuttur. Eğer ziyaret etmek isterseniz Yener Sokak, no:5 D:1A 34728 Kadıköy/İstanbul, Caddebostan adresinde yer almaktadır.

Telefonla aramak isterseniz de 0216  999 15 93 numarası çevrilebilir.

Konum için tıklayınız.

Middel Restaurant

Middel Restaurant Rezervasyon

Middel Restoran başarılı konsepti, lezzetli yemekleri ve üstün sunumu ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu sebeple hafta içi ve hafta sonu birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Dolayısıyla gitmeyi düşünüyorsanız, önceden arayarak yer ayırtmanız tavsiye edilmektedir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here