Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Le Baron Zorlu Center

Le Baron Zorlu Center

0
936
Le Baron Zorlu Center

İstanbul’un en işlek mekanları arasında yer alan Le Baron Zorlu Center, Avrupa ve Asya ülkelerinde oldukça yaygın olan İngiliz Gentlemen’s Club kültürü ile benzer bir şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Bilindiği gibi Gentlemen’s Club, sadece üst düzey zengin erkeklerin dahil olabildiği bir kulüp türüdür. Bu nedenle Le Baron Zorlu Center, ziyaretçilerinin büyük bir kısmı da erkeklerden oluşmaktadır.

Mekan kocaman bir balkona sahiptir ve ortalama 70 ya da 80 kişiyi aynı anda ağırlama kapasitesi bulunur. Mutfağında ise dünya lezzetlerinin en ünlü tatlarını bulmak mümkün. Ayrıca sadece buraya özgü olan özel bir Fransız Şarabı menüsü vardır. Yaklaşık 25 çeşit viski türünün aynı anda bulunduğun, konyak servisinin yapıldığı geniş bir alkollü içecek seçeneği sunar..

Le Baron Zorlu Center

Le Baron Zorlu Center deri koltukları, puro tablaları, plastik odunları ve de dekor külleri ile ziyaretçilerine elit bir ortam yaratmıştır. Mekanın en önemli özelliği ise çok pahalı bir içki siparişi verildiğinde, tüketilmeyen kısmı özel bir kasada saklama şansı sunmasıdır. Böylece bir sonraki ziyarette yine aynı içkiyi tüketmeniz mümkün olacaktır.

Le Baron İletişim Bilgisi

Adres: Zorlu Center AVM, Meydan Katı, Levazım Mahallesi, Barbaros Bulvarı Kavşağı, Koru Sokak, No 2, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 353 66 61
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here