Ana Sayfa Çocuk Kuruçeşme Parkı, Beşiktaş

Kuruçeşme Parkı, Beşiktaş

-

Filmlerde gördüğünüz sahillerde spor yapan insanların gerçekten bulunduğu bir yer. Kuruçeşme Parkı yaz aylarında o kadar güzel bir görünüme sahip oluyor ki genelde parkta spor yapan insanlar görmek çok mümkün. İçerisinde spor aletleri belediye tarafından yerleştirilmiş vaziyette. Güne zinde başlamak isteyen insanların sahil boyu koştuğunu görebilirsiniz. İstanbul’un diğer ilçelerinde böyle bir durum görülmezken Kuruçeşme Parkı’nda görülmesinin sebebi buranın tam anlamıyla rüzgarsız olması. Kısacası spor yapıp terledikten sonra rüzgara kapılıp hasta olmanız pek mümkün değil. Bu da Kuruçeşme Parkı’nın bulunduğu konumun coğrafi yapısından dolayı.

“Doğal bir spor salonu..”

Üstelik parkın içerisinde çeşitli cafeler ve eğlence alanları da mevcut. Dilerseniz alkollü içeceklerin bulunduğu mekanlara dilerseniz yalnızca çay kahve tüketilen mekanlara gidebilirsiniz. Piknik yapmak serbest fakat pek çok ilçede olduğu gibi burada da ateş yakmak yasak. Yalnızca evde hazırlayıp getirdiğiniz gıdaları yemeniz serbest. Ateş yakarsanız belediye görevlileri tarafından para cezasına çarptırılmanız an meselesi. Güven timleri sürekli olarak devriyede. Bizden demesi .

[reactions count=false button=true]

Önceki İçerikİstinye Park, Sarıyer
Sonraki İçerikAnjelique Ortaköy
53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

2 YORUMLAR

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone