Salı, Eylül 21, 2021
Ana SayfaMekanlarAlkollü MekanlarKüçük Kulüp Meyhane Nişantaşı

Küçük Kulüp Meyhane Nişantaşı

-

Küçük Kulüp Meyhane Nişantaşı köklü tarihi ve geçmişi ile adeta bir baş yapıt olarak Teşvikiye’de bulunuyor. Uzun dönemlerdir açık olması artık sabit müşterilerini oluşturmuş durumda. Bundan dolayı mekana gelen ziyaretçiler ile işletme sahibi arasında bir dostluk oluşmuş durumda. Fakat bu, meyhaneye yabancı kimse gelmiyor anlamına gelmesin. Mekan sürekli farklı insanlar tarafından ziyaret ediliyor. Fiyatlar oldukça uygun, mezeler lezzetli, rakılar taze. Dostluk şahane, muhabbet bahane.

“Bir ihtimal daha olanlar için..”

Küçük Kulüp Meyhane Nişantaşı Menü

Öğrenci olupta efkârını dağıtmak isteyen gençler için kaçırılmayacak fırsat. İki arkadaş bu köklü mekanda birkaç tek atıp muhabbete dalmak istiyorsanız ortalama ödeyeceğiniz rakam 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Mekanın adresi ise  çok basit. Teşvikiye Şişli’ye gelerek Poyrazcık Sokağa çıkmanız yeterli. Sonrasında canlı müziğin sesini takip ederseniz kendinizi bir anda adı küçük kendi büyük olan Kulüp Meyhane’de bulacaksınız..

Küçük Kulüp Meyhane

Küçük Kulüp Meyhane Nişantaşı İletişim Bilgisi

Adres: Teşvikiye, Poyracik Sk No:47/1, 34365 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 219 10 30
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

Küçük Kulüp Meyhane Nişantaşı
Ömür Hakanhttp://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

246BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,005TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone