Salı, Şubat 27, 2024

Kör Agop Kumkapı

-

Dertlerden uzak, neşeli bir gece geçirmek ister misiniz? Eğer mutlu bir olay için rakı yudumlayacaksanız hepinizi Kör Agop Kumkapı’ya davet ediyoruz. Çünkü burası hem lezzetli mezeleri, taze rakıları, müzikleri ile bir baş yapıt. Pek çok filmde, dizi de adı geçen mekanın tarihi de uzun. Bir hayli uzun dönemler önce açılmış olmasına rağmen popülaritesinden hiçbirşey kaybetmemiş.

“Geçmişten geleceği neşenin, sohbetin mekanı; Kör Agop…”

Durun! Sayfayı kapatmayın. Çünkü korktuğunuz kadar pahalı bir mekan değil. Bu kadar üne ve popülerliğe rahmen Kör Agop’ta iki kişi sohbete düşseniz dahi ödeyeceğiniz ortalama rakam 200 Lira civarında. O da oldukça fazla yiyeceklere gömülürseniz. Öğrencilerin dostu, asgari ücretlilerin kankası olan bir mekan demekte fayda var. Her kesimden insanın kaynaştığı en iyi meyhanelerden bir tanesi. Kör Agop’ta bir akşam geçirmek istiyorsanız Beyazıt Ördekli Bakkal Sokak’a gitmeniz şart. Rezervasyon yaptırmak isterseniz ise 0212 517 23 34 haneli numaradan işletmeye ulaşabilirsiniz..

“Yar saçların lüle lüle, yar benziyor beyaz güle..”

Kör Agop Kumkapı İletişim Bilgisi

Adres: Şehsuvar Bey Mahallesi, Ördekli Bakkal Sk. No:7, 34130 Fatih/İstanbul
Telefon: (0212) 517 23 35
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

Mekancu
Mekancuhttp://www.b9creative.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

253BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,041TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
1,973TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol