Klein İstanbul

-

Klein İstanbul normal mekanların yanı sıra içeri biraz daha zor girebileceğiniz bir mekan. Dam muhabbetine çok dikkat ediyor. Özel partilere de rastlayabileceğiniz Klein’de eğlencenin sınırlarını zorlayacağınıza eminim. İstanbul’da özellikle son yıllarda adı oldukça sükse yapmış, yabancı booking’in yanında yerli elektrobil müziğinin de en iyi temsilcilerinin sahne aldığı Avrupa standartlarında bir gece clubu.

Klein Harbiye’de bulunuyor. Önünden geçtiğinizde kalabalığa anlam veremeyebilirsiniz fakat içerisi gerçekten eğlence anlayışınızı değiştirecek! Fiyatlar normale göre standartların biraz daha üzerinde olmasına rağmen özellikle genç kesim tarafından sürekli tercih edilen Klein, yükselmeye devam ediyor. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için mutlaka uğramanız gereken adreslerden bir tanesi. İyi eğlenceler dileriz.

Klein İstanbul İletişim Bilgisi

Adres: Harbiye Mahallesi, Cebel Topu Sk. No:4, 34373 Şişli/İstanbul
Telefon: 0212 291 8440
Çalışma Saatleri: 23:00 – 04:00
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...