Home Yeme - İçme Cafe Kemal Usta Waffles, Moda

Kemal Usta Waffles, Moda

0
1234
Kemal Usta Waffle

Kemal Usta Waffles Moda, eşsiz sunumları ile en lezzetli pasta ve de tatlıları satışa sunmaktadır. Mekan, paket servis imkanına da sahiptir. Alkol satışı yoktur. İsteyen kişiler, diledikleri takdirde mekanın özenle dizayn edilmiş olan dış mekanında da harika anlar geçirebilirler. Kemal Usta Waffles Moda; ücretsiz olarak wifi hizmeti sunar. Ayrıca konsept olarak da modern bir tema hakimdir. Sabah saat 09:00’dan, gece saat 02:00’ye kadar açık olan Kemal Usta Waffle Moda, özellikle de dondurmaları ile meşhur olmuştur.

Çay, kahve ve birbirinden farklı meşrubatlar, en farklı sunumlarıyla ziyaretçilere verilir. Bu mekanın en önemli özelliği kesinlikle palmiye yağ kullanamamaktadır. Margarin kullanımı da söz konusu değildir. Plastik malzemelerinde kullanılmaması, mekanın ne denli çevre dostu olduğunu göstermiştir.

Kemal Usta Waffle

Kemal Usta Waffles, Moda

Kemal Usta Moda tarafından üretilen tüm PSM’ler mısır nişastası kullanılarak imal edilir. Satıı yapılan dondurmalar, doğal ve katıksızdır. İçeriklerinde ise; aroma, renklendirici, stabilizatör, glikoz şurubu ve margarin yoktur. Sakin ve de nezih bir ortamda mutlu dakikalar yaşamak için Kemal Usta Waffles Moda mekanını tercih edebilirsiniz.

Adres: Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No 180/B, Kadıköy, İstanbul
Telefon: 0216 3455026 – 0216 3457912
Konum için tıklayın.

Kemal Usta Waffle

Diğer Kadıköy Mekanları için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here