Cumartesi, Ekim 23, 2021
Ana SayfaDiğerKaravan Nasıl Yapılır?

Karavan Nasıl Yapılır?

-

Karavan Nasıl Yapılır? dediğimizde ilk olarak kendinize bir platform satın almalısınız. Temelden başlayarak döşemelerini yapabilirsiniz. Karavanın köşelerini ve duvarlarını tahta ile yapabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Tavanına geldiğinizde tahtalar ile öncelikle iskeleti yapmanız gerekiyor. Bu şekilde daha sağlam ve güvenilir olacaktır. Tavanızı ayarladıktan sonra havalandırma için bölgeler ayırabilirsiniz. Bu şekilde kendinize mini bir karavan yapabilirsiniz. Karavanın içerisine elektrik döşeyebilirsiniz.

Karavan Nasıl Yapılır

Araçtan Karavan Nasıl Yapılır?

Karavan yapmadan önce kendinize en uygun aracı seçmelisiniz. Bunun için geniş bagajlı araçlar uygun olabilir. Aracı aldıktan sonra bagajını karavan gibi döşeyebilirsiniz. Ekstradan şeyler istiyorsanız, döşemelerin altından aracınıza elektrik sistemi de kurabilirsiniz. Bu şekilde de kendinize bir karavan yapabilirsiniz.

Karavan Nasıl Yapılır? adlı yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler. Karavan kategorisinden karavan ile alakalı diğer tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ömür Hakanhttp://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

246BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
15,836TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
2,467TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone