Home Mekanlar Kahvenin Diyarı: Mikel Coffee

Kahvenin Diyarı: Mikel Coffee

0
740
Mikel Coffee

Kahvenin diyarı Mikel Coffee yalnızca kahve hizmeti veren ve çeşitliliği oldukça fazla bulunan mekandır. Mekânda servis edilen bütün kahve çeşitleri için küçük, orta ve büyük boy çeşitlilik mevcuttur. Menü iki ayrı şekilde kişilere sunulur, sıcak ve soğuk kahve çeşitleri ile kişiler tercihlerini yapabilirler. Ayrıca menüde bulunan kahveler süt oranına göre sıralanır, bu sayede kişiler isteklerini daha kolay bulurlar. Espresso, macchiato, americano, au lait, cappucino, latte ve flat white gibi klasik kahve çeşitleri menüde yer alır. Klasik tatlardan uzak durmak isteyen kişiler için ise mikeloccino, mexican, toffee latte, mikelo ve georgia isimli özel kahveler vardır.

Mikel Coffee Menü ve Fiyatları

Kahvenin diyarı Mikel Coffee soğuk kahve çeşitlerinde de zengin bir menü bulundurur. Espresso freddo, latte macchiato, americano, au lait ve cappucino lezzetleri soğuk olarak menüde yer alır. Sıcak menüsünde bulunduğu gibi mikeloccino, mikelo ve georgia isimli soğuk özel lezzetler de mevcuttur. Bütün kahvelerin içerisinde ekstra dondurma, espresso shot, şurup ve aroma koydurulabilir. Kişiler kendi ağız tadına uygun kahveyi farklı bir biçimde oluşturabilir ve deneyimleme fırsatına sahip olabilirler.

Mikel Coffee

Mikel Coffee İletişim Bilgisi

Mekân ile önceden iletişime geçilmesi ve kahve siparişinin verilmesi mümkündür. Bu sayede kişiler siparişlerini beklemeden anında alabilirler.

Adres: Vişnezade Mahallesi Süleyman Seba Caddesi No: 1-3 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0212 213 24 24
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here