Home Mekanlar Kadıköyden: Mathildas Cocktail Bar & Kitchen

Kadıköyden: Mathildas Cocktail Bar & Kitchen

0
598
Mathildas Cocktail Bar & Kitchen

İç ve dış mekân tasarımları ile büyük bir beğeni yakalayan Kadıköy’ün göz bebeği Mathildas Cocktail Bar & Kitchen, lezzetli bar mutfağı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Saat 12:00 itibari ile hizmet vermeye başlayan bu güzel mekân gel-al imkânı ile de büyük talep görüyor. Gece hayatı severlerin bir numaralı tercihi haline gelen bu güzel mekânda sigara içme alanı bulabilmeniz de mümkün. Kadıköy’ün tam merkezinde yer alan Mathilda’s Cocktail Bar&Kitchen isimli bu güzel mekân sevdikleriniz ile harika bir zaman geçirebileceğiniz yerdir.

Mathildas Cocktail Bar & Kitchen Menü ve Fiyatları

Lezzetli pizzaları ile müşterisini cezbeden Mathildas Cocktail Bar & Kitchen, birbirinden harika tatlıları ile de dikkat çekiyor. Bira tabakları, ana yemekleri ve salataları ile de beğeni yakalayan bu güzel mekânda alkollü içeceklerin yanı sıra alkolsüz içecek tadabilmeniz de mümkündür. Atıştırmalık yemeklerinin yanı sıra şarap, şampanya, bira, şat, kokteyl, votka, Rum, cin, tekila, likör gibi alkol seçenekleri de bulunuyor.

Mathildas Cocktail Bar & Kitchen İletişim Bilgisi

Lezzetli bir bar mutfağına sahip olan Kadıköy’ün göz bebeği Mathildas Cocktail Bar & Kitchen, müşterisine rezervasyon imkânı da sağlıyor. Dilediğiniz saat ve gün için rezervasyon yaptırarak bu renkli mekânda dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Gece hayatı severlerin bir numaralı tercihi haline gelen Mathilda’s Cocktail Bar&Kitchen’a uğramadıysanız eğer daha fazla geç kalmayın deriz!

Adres: Caferağa Mahallesi, Sakız Sokak, No:10 Kadıköy, İstanbul
Telefon: (0541)5727330
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here