Ana Sayfa Mekanlar Alkollü Mekanlar JollyJoker Balans Beyoğlu

JollyJoker Balans Beyoğlu

-

JollyJoker Balans Beyoğlu oldukça iyi bir mekandır. İstanbul’da eğlenmek isteyen gençlerin tercihleri arasında en çok yer tutan mekanlardan birine merhaba diyoruz bu yazımızda. Pek çoğunuzun zaten tanıdığı bir yer burası. JollyJoker Balans! Türkiye’nin pop, rap, rock tarzında nice sanatçılarını ağırlayan mekan oldukça eğlenceli. İçeri de ki yaş ortalaması yirmilerde. Bu yüzden genellikle yetişkinler için uygun değil. Namı çok geniş olmasına rağmen mekanın çok küçük olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Aklınıza açık hava tiyatroları gibi bir mekan gelmesin. Çünkü mekanda eğlenen pek çok insan dışarı da burayı övmek için büyüklüğünü abartıyor. Fakat bunlara gerek yok. Jollyjoker Balans açıkcası küçük. İki kişi burada eğlenmek ve eve gitmek isterseniz ortalama 300 TL’yi gözden çıkarmanız şart. Fakat unutmayacağınız bir gece olacağından emin olabilirsiniz.

“Pek çok ünlü sanatçı, konser, alkol, gençlik ateşi…”

JollyJoker Balans Beyoğlu

Taksim, İstiklal Caddesine çıkarak JollyJoker Balans diyerek kime sorsanız mekanı tarif edecektir. Bu yüzden özel bir adrese gerek duymadık. Ek olarak rezervasyon sistemi burada geçerli değil. Kim gelir kim ne zaman çıkar orasını kimse bilemiyor. İyisi mi siz gelin, gerisi çözülür.

JollyJoker Balans Beyoğlu İletişim Bilgisi

Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Balo Sk. No:22, 34435 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 249 07 49
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone