Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Jazz’la Dolu Bir Akşam: Nardis Jazz Club

Jazz’la Dolu Bir Akşam: Nardis Jazz Club

0
677
Nardis Jazz Club

Nardis Jazz Club Galata Kulesi’nin sokağında yer alan mekan, jazz müzikleri ve müzisyenleri ile bilinir. Jazz dinleyicilerinin popüler mekanı olan Nardis’te kaliteli müziği dinleyebilirsiniz. Doyurucu menüsü ve her akşam devam eden canlı müziği ile sizleri etkileyebilir. Ses düzeniyle, tasarımıyla, mimarisiyle ve büyük piyanosuyla göz dolduruyor.

Ne Yenir?

Nardis’in menüsünde sıcak girişlerde patates tava, paçanga böreği, börek tabağı, tavuklu quesadilla ve etli dürüm yer alıyor. Ayrıca yemek menüsünde meyve fondü, peynir tabağı ve çikolatalı meyve tabağının olduğunu bilmeniz gerekiyor. İçecekler bölümü de alkollü ve alkolsüz olarak ayrılıyor. Meşrubatların yanında filtre kahve, espresso ve nescafe seçme imkanınız bulunuyor. Güzel bir jazz müziği eşliğinde alkol de kullanmak isterseniz, beyaz ve kırmızı şarap, bira kokteyllerden sipariş verebilirsiniz.

Ne Kadar Ödenir?

Nardis Jazz Club kaliteli hizmmet ve müzik sunmasına rağmen oldukça makul fiyatlarda menü oluşturuş. Menüsünde girişler 25-43 TL arası fiyatlandırılmış. Meyve Fondü de 55 TL. Alkoller kısmında ise şaraplar 140-250 TL arası olarak karşımıza çıkıyor. Kadeh şaraplar da 28 TL.

Nardis Jazz Club İletişim Bilgisi

Adres: Bereketzade Mahallesi, Büyük Hendek Caddesi, Galata Kulesi Sokak, No 8, Beyoğlu, İstanbul
Telefon: 0212 244 63 27
Konum için tıklayınız.

Nardis Jazz Club Rezervasyon

Nardis’e gitmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız. Her gece farklı isimleri ünlü olarak konuk alan mekanda bar tabureleri için bile yer ayırtmalısınız. Oldukça yoğun olan mekan kendine has tarzı ile çok seviliyor.

Diğer Mekanlar için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here