Ana Sayfa Mekanlar İtalyan Mutfağı: Osteria Salvatore, Çengelköy

İtalyan Mutfağı: Osteria Salvatore, Çengelköy

0
İtalyan Mutfağı: Osteria Salvatore, Çengelköy

1800’lü yıllarda inşa edilen bir binada hizmet veren Osteria Salvatore menü olarak eşsiz bir İtalyan mutfağı tecrübesi sunmaktadır. Boğaz manzaralı olan mekân, zengin bir menü içeriğine sahiptir. Eğer akşam yemeğinizi daha özel bir yerde yemek istiyorsanız tercihleriniz arasında bulunmaktadır.

Osteria Salvatore, Çengelköy

Ne Yenir?

Osteria Salvatore menü olarak İtalyan ve Akdeniz mutfağından eşsiz lezzetler sunmaktadır. Tecrübeli şefler harikalar oluşturarak, kısa sürede siparişlerinizi mükemmel bir sunumla takdim etmektedir. Kokteylleri ve alkolleri mevcut olup bunun haricinde de içecek seçenekleri bulunmaktadır.

Ne Kadar Ödenir?

Osteria Salvatore modern ve büyüleyici bir ortamda yeni bir yemek tecrübesi sunmaktadır. Tüm imkânlarına ve kalitesine karşılık fiyatları oldukça uygundur. Zira iki kişi için ortalama 420 Türk Lirası fiyatı bulunmaktadır. Kredi kartı veya nakit ile ödeme yapılabilmektedir.

Osteria Salvatore, Çengelköy İletişim Bilgileri

Eğer sevdiklerinizle Boğaz kenarında güzel bir yemek yemek, vakit geçirmek istiyorsanız Osteria Salvatore menü olarak size en güzel seçenekleri sunar. Daha önce buraya gelmemişseniz Çengelköy Mahallesi, Kuleli Caddesi, No45/1 Çengelköy/İstanbul konumunda bulunmaktadır. Telefon numarası ise 0216 422 57 03 şeklindedir.

Konum için tıklayınız.

Osteria Salvatore, Çengelköy

Rezervasyon

Mekan konumu nedeni ile her gün yoğun bir ilgi görmektedir. Mekan Pazartesi-Perşembe, Cuma-Pazar günleri 12:00 ile 00:00 saatleri arasında açıktır. Ancak büyük bir yoğunluk görmektedir. Dolayısıyla gitmeden önce rezervasyon yaptırmak tavsiye edilmektedir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz