Home Mekanlar İtalyan Konsepti: Paper Moon Bodrum

İtalyan Konsepti: Paper Moon Bodrum

0
1221
Paper Moon Bodrum

Paper Moon Bodrum İtalyan kopsepti ile hizmet veriyor. İtalyan mutfağına ilgi duyan kişiler için benzersiz tatlar sunuyor. Kişiler kendilerini her zaman sakin, konforlu ve huzurlu hissedebilecekleri bu mekanı tercih ediyorlar. Yıllardır İstanbul’da hizmet veren mekanın Bodrum şubesi de oldukça fazla beğeniliyor. Sektörünün önde gelen mağazalarından birisi ve her zaman müşterilerini memnun bırakıyor. Kusursuz bir hizmeti tercih eden kişiler için ideal bir mekandır.

Paper Moon Bodrum

Ne Yenir?

Mekan menüsü ile Akdeniz mutfağını kişilere sunuyor. Denize sıfır bir restoranda İtalya’ya özgü yemekler yemek isteyen kişilerin her zaman gittiği bir mekandır. Lezzetli yemekleri olduğu için her zaman giden müşterileri mevcuttur. Restoran ve bar mutfağı da oldukça fazla beğenilmektedir.

Ne Kadar Ödenir?

Mekan giriş için herhangi bir ücret talep etmiyor. Ancak kişilerin içeride en az 1000 TL harcama garantisi vermesi gerekiyor. Bu tutar ile mekanda eğlence sağlamak mümkün. Tercihlere bağlı olarak miktarda artış da meydana gelebiliyor.

Paper Moon Bodrum İletişim Bilgisi

Adres: Gülköy Mahallesi 25. Sokak Bodrum Loft Hotel
Telefon: 0533 073 86 86
Konum için tıklayınız.

Paper Moon Bodrum

Paper Moon Bodrum Rezervasyon

Plaj, restoran ve bar olarak hizmet veren mekan yazlıkçıların gözde adresi olarak yer alıyor. Plaj ve akşam yemeği tercihleri için rezervasyon ile müşteri kabul ediyor. Bar bölümüne ise kişiler isterlerse rezervasyon yaptırabiliyorlar.

Bodrum Gezilecek Yerler için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here