Home Yeme - İçme Akşam Yemeği İstanbul’da Hint Fırtınası: Dubb Indian Restaurant

İstanbul’da Hint Fırtınası: Dubb Indian Restaurant

0
692
Dubb Indian Restaurant

Dubb Indian Restaurant, Hint yemeklerinin Türkiye’deki temsilcisidir. Harika bir manzara eşliğinde farklı ama enfes Hint yemelerinin tadına bakabilirsiniz. Hilton Bosphorus da konumlanan restoran mekanı daha da cazip kılıyor. Hint kültürüne uygun olarak rengarenk tasarlanmıştır. Baharat ve acı severlerin gözde mekanlarından biridir.

Dubb Indian Menüsü

Hint mutfağı denilince akıllara hemen baharatlar, köri sosu ve acı tat geliyor. Baharat başkenti mutfakta damak zevkinize uygun özel soslarla ve baharatlarla tatlandırılmış tavukların tadına bakabilirsiniz. Restoran menüsünde ise buna uygun olarak bolca tavuk ve baharatlı yemek seçenekleri bulunuyor. Bir diğer alternatif ise Samosa’dır. Böreğe benzeyen yemeği tavuklu ya da sebzeli olarak deneyebilirsiniz. Restoran menüsünde en çok beğenilen yemekler arasında ise börek Samosa, bezelye püresi Mater ke Shami, körili sebze Subj Miloni ve kuzu kebap Shunkari Shikh yer alıyor.

Dubb Indian Fiyatları

Ortalama restoran fiyatlarına göre daha uygundur. Dubb Indian Restaurant’ta akşam yemeği için minimum 75 TL tutar ödeyerek karnınızı doyurabilirsiniz.

Dubb Indian İletişim Bilgisi

Adres: Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:50, Hilton İstanbul Bosphorus, Şişli, İstanbul
Telefon: 0212 343 80 81
Konum için tıklayınız.

Dubb Indian Rezervasyon

Restorana hem rezervasyonlu hem de rezervasyonsuz bir şekilde gidebilirsiniz. Manzarayı daha iyi seyredebilmek istiyorsanız mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here