Ana Sayfa Manşet Interrail Biletleri Nereden Alınır?

Interrail Biletleri Nereden Alınır?

-

Bu yazımızda Interrail Biletleri Nereden Alınır? konusunda bilgi aktaracağız. Türkiye’de İnterrail biletini almak için 3 yolunuz bulunuyor.

Interrail Biletleri Nereden Alınır?

TCDD Gişesinden Interrail Bileti Almak

Kargo beklemek istemiyorsanız, biletinizin hemen elinize geçmesini istiyorsanız, TCDD gişesinden Interrail bileti alabilirsiniz. Pasaportunuzla beraber TCDD gişesine giderek biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca bilet alırken özellikle belirtilen kurallar vardır. Bu kuralları mutlaka bilmeniz gerekiyor. Kurallar; bilet pasaport sahibi kimse onun adına kesilir, devredilemez; kendi ülkenizde %50 indirim ile interrail yapabilirsiniz; herhangi bir ülkeden de interrail bileti alabilirsiniz.

Turizm Acentelarında Interrail Bileti Almak

Akredite turizm acentalaından da interrail bileti alabilirsiniz. İstanbul bölgesi için Gemini Turizm, Global Vizyon, Viking Turizm gibi acentelerden satın alabilirsiniz. Ankara bölgesi için de Ray Tur, Simetri Turizm ve Alemara Turizm acentelarından interrail bileti alabilirsiniz.

Interrail Web Sitesinden Bilet Almak

Uğraşmak istemiyorsanız kolay yoldan Interrail’in resmi internet sayfasından bilet alabilirsiniz. Dİğerlerine göre işlemi daha uzun sürer. Interrail biletiniz en geç 1 hafta içerisinde elinize ulaşacaktır.

Bu alandan Interrail ile alakalı diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.
Interrail Nedir? Nasıl Yapılır?

Mekancu Instagram sayfasını beğendiniz mi?

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...