Ana Sayfa Yeme & İçme Akşam Yemeği HuQQabaz Batı Ataşehir

HuQQabaz Batı Ataşehir

-

Menüsünde hem yöresel hem de sokak lezzetlerine yer veren HuQQabaz Batı Ataşehir, farklı konsepti ile de müşterilerinin yoğun derecede ilgisini çekmektedir. Bu mekanın en önemli özelliği ise “Sihirli Sokak Lezzetleri” sloganıyla anılıyor olmasıdır. Öyle ki kısa zamanda markalaşan mutfağı sayesinde HuQQabaz Batı Ataşehir, kısa zamanda çok büyük bir müşteri kitlesi edinmeyi başarmıştır. Restoran çalışanlarının güler yüzlü olması, hizmet kalitesinin de en üst seviyede olması nedeniyle burada zaman geçirmek son derece keyifli olacaktır. Mekan, küçük süprizleri ile ziyaretçilerinin yeni deneyimler kazanmasını sağlamaktadır. Burası gündüz saat 10:00 ile gece saat 02:00’ye kadar hizmetlerine devam etmektedir.

Hem hafta içi hem de hafta sonu kahvaltı sunumu söz konusudur. Yoğun bir müşterisi kitlesi bulunduğundan mekan rezervasyona açık değildir. Alkol satışı yoktur. Aynı zamanda mobil şaj aleti ve ücretsiz wifi hizmeti vardır. Özel bir iftar menüsü oluşturulmuş olmasının yanı sıra, özel karışımlardan elde edilen özel nargile sunumu da bulunur. Mekanın en popüler yemekleri arasında ise; kentucky hot chicken, ev yapımı hot dog ve de party burger yer almaktadır.

HuQQabaz Batı Ataşehir İletişim Bilgisi

Adres : Watergarden Yaşam Merkezi, Barbaros Mahallesi, Sümbül Sokak, No 2, Ataşehir, İstanbul
Telefon : 0216 5047738
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayın.

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone