Huqqa Emirgan

0
1722
Huqqa Emirgan

Modern tasarımıyla dikkat çeken Huqqa Emirgan, dünya mutfağından farklı lezzetlere sahip olan mutfağı ile her türlü damak tadına hitap etmektedir. Mekan konsept olarak nargile kafe kategorisinde bulunmaktadır. Burada çalışanlar müşteri memnuniyeti odaklı politikanın yanı sıra; güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemişlerdir. Huqqa Emirgan, çok geniş kapsamlı bir menüye sahiptir.

Burada diyet yapanlar için de özel yiyecekler üretilir. Restoran İstanbul’da çok meşhur hale geldiği için rezervasyon yaparak gitmek gerekecektir. Mekan haftanın yedi günü sabah saat 09:00’da açılır. Gece saat 02:00’ye kadar da hizmetlerine aktif olarak devam eder. Aynı zamanda haftanın yedi günü de bol seçeneklerin bulunduğu, lezzetli bir kahvaltı hizmeti almak da mümkün olacaktır. Mekanda kesinlikle alkol bulunmaz.

Huqqa Emirgan

Ramazan ayına özel iftar menüsü vardır. Ayrıca mescit ve wifi hizmetinin yanı sıra, geniş bir otopark ve de valeye de sahiptir.  Burada, eşsiz bir boğaz manzarası eşliğinde nargile içme imkanı da bulunur. Hem iç hem de dış mekanda oturmak mümkündür. Kişiler milli maçları ve daha önemli olan lig maçlarını buradan izleyebileceklerdir.

Huqqa Emirgan

Huqqa Emirgan İletişim Bilgisi

Adres : Emirgan Mahallesi, Sakıp Sabancı Caddesi, Kalamış Sokak, No 1, Sarıyer, İstanbul
Telefon : 0212 2770666
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here