Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Modern ve Geleneksel: Yüksel Balık

Modern ve Geleneksel: Yüksel Balık

0
753
Yüksel Balık

Geleneksel lezzetleri modernleştirerek masanıza getiren Yüksel Balık, Tarabya’da konuşlanıyor. Kaliteli deniz ürünlerini ayaklarınıza getiren restoran sektörde adından başarılı bir şekilde söz ettiriyor. Sade ve şık tasarımıyla göz dolduran restorana uğrayabilir ve nefis balıkların tadına bakabilirsiniz.

Yüksel Balık

Ne Yenir?

Yüksel Balık’ta tabi ki deniz ürünleri ve balık yenir. Ana yemek olarak balık söyleyebilirsiniz. Restoranın oldukça zengin bir balık menüsü bulunuyor. Sunduğu balıklar arasına lagos, lüfer, istiridye, dil şiş, istavrit, çupra ve çingene palamut gibi türler bulunuyor. Ana yemeğinizin yanına da karidesli salata, yeşil salata ya da çoban salata söyleyebilirsiniz. Eğer daha doyurucu menü yemek isterseniz de soğuk ya da sıcak mezelerden sipariş verebilirsiniz. İstavrit yanında közde biber, pancar turşusu ve kalamar tava enfes olacaktır. Son olarakta ayva tatlısı, tahin helvası ya da incir tatlısı söyleyerek sofranızı tatlandırabilirsiniz.

Yüksel Balık

Ne Kadar Ödenir?

Fiyat listesinin ortalama olduğunu söyleyebiliriz. Balıklar 4-300 TL arası fiyatlandırılıyor. Sardalye 4 TL iken Uskumru 300 TL. Tatlıların tamamı 15 TL. Mezelerin fiyatları da oldukça uygun. Turşu 20TL, Közde Biber 20TL, Havyar 20.000TL, Pancar Turşusu 20TL ve Çiroz 50 TL olarak menüde yer alıyor. Menünün içki bölümünde ise rakı fiyatları kadehe ve cl’ye göre değişiyor. Ortalama kadeh fiyatını 50TL olduğunu söyleyebiliriz.

Yüksel Balık İletişim Bilgisi

Adres: Tarabya Mahallesi, Haydar Aliyev Caddesi, No 208, Sarıyer, İstanbul
Telefon: 0212 223 33 33
Konum için tıklayınız.

Yüksel Balık Rezervasyon

Yüksel Balık’a gitmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber güzel bir akşam yemeği için en uygun restoran olabilir.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here