Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Kültür ve Eğlence: Fred Bar

Kültür ve Eğlence: Fred Bar

0
644
Fred Bar

Asmalımecit’te bulunan mekan 2020 şubat ayında açıldı. Fred Bar’ın isminin ilginç bir ilham kaynağı var. O da ismini aldığı hayali karakter olduğunu söyleyebiliriz. Mekan içerisinde otururken birden karşınıza Fred çıkabilir ve sizlere kokteyl gibi bir şeyler ısmarlayabilir. Bazen de bu sevimli arkadaş hesabınızda indirim yaptırabilir. Fred’in mutfağında ise dünya mutfağı üzerine kurulu bir sistem görebilirsiniz. Tabi ki bu sokak lezzetlerini de kapsıyor. Ayrıca mekanın oldukça aktif bir happy hour programı olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Mekanın instagram adresinden programları takip edip, katılabilirsiniz.

Fred Bar’da Ne Yenir?

Mutfağında dünya lezzetlerini barındırıyor. Sokak lezzetleri de dahil olmak üzere pek çok çeşit lezzeti masanıza kuruyor. Menüsünde ise başlangıç olarak karşımıza Peynir Tahtası, Havalı Çıtırlar ve Börek Tabağı gibi lezzetler çıkıyor. Menüsünün oldukça zengin ve ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Tavuk Taco, Salatalar, Fast Foods, Burgerler, Vejeteryan Burger, Köfteler, Tavuklar ve Makarnalar genel olarak menüyü oluşturuyor. Ayrıca mekanın promosyon menüleri de bir hayli ilgi çekiyor. Promosyonlu menülere örnek olarak da Fred Burger, French Fries ve 50cl Draft Bira 50 TL diyebiliriz. Bir diğer prosmosyonlu menüde ise haftasonunda tüm kokteyllerde %20 indirim olduğunu da belirtmemiz gerek.

Fred Bar

Ne Kadar Ödenir?

Fred Bar’ın fiyat listesi oldukça ekonomiktir. Menüde Tacos 24TL,  Salatalar ortalama 30TL, Tavuk Wrap 26TL, Fred Burger 38TL, ve Makarnalardan Spaggetti Bolonoz’de 33 TL olarak fiyatlandırılmış. Bar’ın sürekli olarak happ hour programları olduğu için, oldukça uyguna yemek yiyebilirsiniz. Haftanın yedi günü saat 13.00’da hizmet vermeye başlayan mekana istediğiniz zaman gidebilir ve DJ müzikleri eşliğinde dans edebilirsiniz.

Fred Bar İletişim Bilgisi

Adres: Asmalımecit Mahallesi, Sofyalı Sokak, No:11, Beyoğlu
Telefon: 0212 245 76 10
Konum için tıklayın.

Fred Bar

Fred Bar Rezervasyon

Mekana giderken rezervasyon almanız gerekmiyor. Fred Bar’a istediğiniz zaman gidebilirsiniz.

Diğer Mekanlar için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here