Ana Sayfa Covid-19 Ev Aktiviteleri Hayatınıza Renk Katacak Spotify Listeleri!

Hayatınıza Renk Katacak Spotify Listeleri!

0
Hayatınıza Renk Katacak Spotify Listeleri!

Sizler için muhteşem spotify listeleri aradık! Bulduğumuzu da düşünüyoruz. Aşağıda sizler için hazırlanan spotify listelerine linkler aracılığıyla erişebilir sonsuz müziğin tadını çıkarabilirsiniz!

Hayatınıza Renk Katacak Spotify Listeleri!

Top Gaz Spotify Listesi

Hayatın monoton ve sıkıcı akışından sıkılıp arabanızla turlamaya ve rüzgara karşı sert bir yürüyüşe çıktıysanız buradaki listemiz tam size göre. Gaza getiren şarkıların yanında, sert hızlı ve güzel bir yürüyüşle üzerinizdeki bitkinliği atacağınızı umut ediyoruz. Hızlı temponuz sonrasında terleyeceğinizi düşünerek duş almanızı öneriyoruz. Keyifli dinlemeler.

Gaza Getiren Şarkılar Spotify Listesi için tıklayın.
http://open.spotify.com/user/drzeus-/playlist/2KqjDbwTOf0GZyIsZfEfT6

Güne Huzurla Başla Listesi

Pazartesi Sendromundan, Cuma yoğunluğuna özellikle hafta içi bilgisayarınızı açtığınızda günün sıkıcılığından kurtulmak için sizi bir nebze daha güne iyi başlatacak bir playlist önerimiz var! Yapmanız gereken tam anlamıyla playlist’i açıp işlerinize yoğunlaşmak, aradaki farkı hissedeceksiniz.

Motivasyon Şarkılar Spotify Listesi için tıklayın.
http://open.spotify.com/playlist/1pkXLD6jWK99HfShImCVtJ

Dubstep Spotify Listesi

Avrupa’da özellikle İngiltere de son yıllarda varolan hafif aksak ve ritimli müzik türü diyebiliriz. 140 bpm’lerde seyreden bir müzik türü olan Dubstep, güzel ve minimal bir müzik türüdür. Her insanın müzik anlayışı ile eşleşmese de bazı insanların günlük yaşamlarında rutin haline getirdiği dubstep müzik için de ideal bir listemiz var.

Dubstep Şarkılar Spotify Listesi için tıklayın.
http://open.spotify.com/user/kent1337/playlist/6IjDl5eRczFdgZkKYXhuHZ

Rakılık Spotify Listesi

Rakı içerken yada hüzünlendiğiniz bir gecede şarkılar duygularımıza tercüman olur. Hatta bazı şarkılar, rakıyı su gibi içerir adama. Yeri gelir kendi hayatımızdan kesitler dinleriz bazı şarkılarda. İşte böyle durumlarda değmen benim gamlı yaslı gönlüme. Aşağıda sizlere efkar dağıtmak istediğiniz geceler için harika rakılık bir playlist öneriyoruz.

Rakılık Şarkılar Spotify Listesi için tıklayın.
http://open.spotify.com/playlist/75S0JZgFJCmzLbgBlSNlr9

Rap Spotify Listesi

Son zamanlar popülarizmin ışığında hepimizin bildiği bazı rap sanatçıları vardır. Ezhel, Ben Fero, Patron, Gazapizm, M.O.B. Şarkılarını duyduğumuzda keyifle dinlediğimiz bu ve benzer sanatçılar için de bir playlist arayışından geri durmadık! Sizlere aşağıda sürekli güncellenen harika bir playlist önerisinde bulunuyorum.

Rap Şarkılar Spotify Listesi için tıklayın.
http://open.spotify.com/playlist/6Wst1sJKwywTCCVMUMPlsw

Konserler için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz