Home Mekanlar Hamburger: Biber Burger

Hamburger: Biber Burger

0

Hamburgerin başkenti Biber Burger birçok farklı hamburger çeşidine menüsünde yer verir. Menüde bulunan hamburger seçeneklerinin birçoğu mekâna özgüdür. Her yiyeceğin altına içerisindeki malzemeler detaylı olarak yazılmıştır ve kişiler sipariş vermeden önce inceleyebilirler. Hamburgerlerin içerisinde yer alan etin kaç gram olduğu ve ne eti olduğu da menüde detaylı olarak yazılır. Çocuklar için de uygun olan mekânda hamburgerdeki etin gramını azaltmak mümkündür. Bu sayede aileler için oldukça uygun bir mekandır. Közlenmiş domates, közlenmiş biber ve kavrulmuş badem ile hazırlanan romesco sos karışımı ise hamburgerlerini daha çok lezzetlendirmek için özel olarak hazırlanmıştır. Vejetaryen beslenme şeklini tercih edenler için ise hazırlanan özel köfteler ile servis yapılmaktadır.

Biber Burger Menü ve Fiyatları

Hamburgerin başkenti Biber Burger mekânında hamburgeri kişiselleştirme mümkündür. Ekstra cheddar peyniri, dana bacon, közde kestane mantarı, pastırma, köfte, tiftik et, rokfor peyniri, ızgara ananas dimi ve göz yumurta seçenekleri hamburgerlere eklenebilir. Kişiler isteğe göre bir ya da birkaç yiyeceği hamburgere ekletebilirler. Hamburgerlere eşlik edecek çeşitli atıştırmalıklar da menüde bulunur. Tavuk kanadı, cloeslaw ve mccain fry’n’ dip bu atıştırmalıklar arasındadır. Mekâna özel olarak yapılan House special cheese fries ise en çok tercih edilen atıştırmalıktır. Bu atıştırmalığın içerisinde çıtır dana bacon, yağsız kavurma parçaları, kaşık patates ve cheddar peynir yer almaktadır.

Biber Burger İletişim Bilgisi

Önceden rezervasyon yapmadan mekâna gidilmesi mümkündür. Bu mekandaki müşteri sayısı sürekli olarak değişim göstermektedir.

Adres: Yıldız, Çırağan Caddesi No:11 Beşiktaş/İstanbul
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here