Home Mekanlar Güzel Didim’in En Eğlenceli Mekanları

Güzel Didim’in En Eğlenceli Mekanları

0
1011
Güzel Didim'in En Eğlenceli Mekanları

Güzel Didim’in En Eğlenceli Mekanları’nı sizler için listeledik. Aydın’ın en güzel ilçelerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkan Didim’in en eğlenceli ve güzel mekânlarını siz değerli okurlar ile paylaşmak için bu yazımızı oluşturuyoruz. Sizler için önereceğimiz mekânlara, yolunuz Didim’e düşerse mutlaka uğramalısınız. Yaz aylarında dolup taşan Didim’de hiç sıkılmadan vakit geçireceğiniz bu mekânlar, sevdiklerinizle güzel vakitler geçirmeye çok uygun mekânlardır. Didim’de en güzel mekanlar nelerdir, gelin hep beraber inceleyelim.

Didim’in En Eğlenceli Mekanları

Didim Medusa Clup

Didim Medusa Clup

Tarihi güzellikleri ve denizinden bile evvel gelen Medusa Clup, gidenlerin mutlaka uğradığı bir adres haline gelmiştir. Didim gece hayatının en önde gelen isimlerinden olan bu mekân, bölgenin en eski ve bilindik mekanlarından bir tanesidir. Dolup taşan bu mekânda, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Didim’in en önemli gece mekânlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan Medusa Clup’e yolunuz düşer ise mutlaka uğramalısınız.

Adres: Altınkum, Yalı Caddesi, No:30, 09270 Didim/ Aydın
Telefon: 0532 256 12 91
Konum için tıklayınız.

Akbük Çamlı Restaurant

Akbük Çamlı Restaurant

Sakin bir mekân olarak karşımıza çıkan Akbük Çamlı Restaurant, şahane yemekleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Harika lezzetlerini tadacağınız bu mekânda, sevdiklerinizle vakit geçirmekten asla sıkılmayacaksınız. Güneşin batışına yakın bir vakitte gideceğiniz bu mekânda, karşılaşacağınız manzaranın etkisinden uzun bir zaman çıkamayacaksınız.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Akbük Bld. 2012 Sokak, Didim /Aydın
Telefon: 0256 856 40 38
Konum için tıklayınız.

Didim Sensation Beach Club

Didim Sensation Beach Club

Didim’in en eğlenceli mekânlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan Sensation Beach Clup, gündüz plaj hizmeti verirken, akşam şahane bir eğlencem mekânı olarak hizmet sunar. Giriş fiyatı ve içecekleri bakımından uygun fiyatlar ile hizmet sunan Sensation Beach Clup, müşterilerini iyi ağırlamaktadır.

Adres: Altınkum, Yalı Caddesi, 09270 Didim/Aydın
Telefon: 0535 913 70 27
Konum için tıklayınız.

Didim İki Tek Yeni Nesil Meyhane

Didim İki Tek Yeni Nesil Meyhane

Yeni nesil meyhane biçiminde hizmet sunan bu şahane mekân, mükemmel deniz manzarası ile herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Ocak başı olarak da hizmet veren İki Tek Yeni Nesil Meyhane, harika etleri ve ara sıcakları ile muazzam lezzetler tattırmaktadır. Kuzu pirzola ve paçanga böreği ile kendisine hayran bıraktıran bu şahane mekânı şiddetle tavsiye ederiz.

Adres: Çamlık, Yalı Caddesi, No: 31 Didim/Aydın
Telefon: 0507 834 03 70
Konum için tıklayınız.

Didim Temmuz Bar

Didim Temmuz Bar

Yaz aylarında dolup taşan bu şahane bar, Didim’in renkli hayatını yansıtıyor. Eğlence mekânları arasında en iyilerden biri olarak görülen bu mekân, sevdiklerinizle şahane vakitler geçireceğiniz bir mekândır. Son derece nezih bir ortama sahip olan bu mekânda, biranızı sohbetler eşliğinde yudumlayacak, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve bu mekândan hiç kalkmak istemeyeceksiniz. Birbirinden şahane kokteyllerin servis edildiği bu mekânın lezzetleri de sizi kesinlikle cezbedecektir.

Adres: Çamlık, Yunus Caddesi, No:75, 09270 Didim/ Aydın
Telefon: 0256 813 33 11
Konum için tıklayınız.

Didim Gezilecek Yerler için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here