Home Mekanlar Gündelik Lezzetler: Stalk Casual Kitchen

Gündelik Lezzetler: Stalk Casual Kitchen

0
459
Stalk Casual Kitchen

Gündelik mutfak anlamına gelen Stalk Casual Kitchen, şehrin en iyi restoranları arasında yer alıyor. Gündelik olarak yemeklerini hazırlar. Yemeklerinde kullandığı malzemeler taze ve gündelik olarak getirilmektedir. Açık mutfağı sayesinde mutfağının hijyenini ve güvenilir malzemelerin kullanışını rahatlıkla görebilirsiniz.

Stalk Casual Kitchen’da Ne Yenir?

Stalk Casual’da taze bitkilerden ve köklerden yapılan yemekleri yiyebilirsiniz. Mekanın oldukça geniş bir kahvaltı menüsü bulunuyor. Sahanda yumurta çeşitleri, pancakeler, sağlıklı granolar ve serpme kahvaltılar ile gününüzü aydınlatabilirsiniz. Oldukça zengin olan salata menüsünden öğlen atıştırmalık seçebilirsiniz. Wraplerden etli ya da tavuklu farketmez yiyebilirsiniz. Patates kızartmasıyla mükemmel bir ikili olacaktır. Hazır burger sevmiyorsanız ev yapımı leziz burgerlerden de yiyebilirsiniz. Eğer daha sağlıklı ve daha doyurucu bir yemek isterseniz ana yemeklerden seçim yapabilirsiniz. Ağır Ateşte Pişirilmiş Dana Kaburga günü tamamlayan enfes bir lezzet olacaktır.

Stalk Casual Kitchen’da Ne Kadar Ödenir?

Stalk Causal Kitchen’da fiyatların ortalama olduğunu söyleyebiliriz. İki kişilik kahvaltı 88.50 TL. Yumurta ve omlet çeşitleri ise ortalama 25 TL. Pancake ise ortalamanın üzerinde fiyatla 31 TL olarak fiyatlandırılmış. Salatalardan Izgara Levrek Salata 39.50 ve Peynirli Kinoalı Tavuk Salata 38 TL. Wraplerin fiyatları ise ortalama olarak görünüyor. Etli Mantarlı Wrap 37.50, Dana Kaburga ve Mantarlı Wrap 41 TL ve Kızarmış Çıtır Çıtır Tavuklu Mantarlı Wrap 34 TL.

Stalk Casual Kitchen İletişim Bilgisi

Adres: Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi, No 376/A, Şaşkınbakkal, Kadıköy, İstanbul
Telefon: 0216 356 03 67
Konum için tıklayınız.

Stalk Casual Kitchen Rezervasyon

Mekana giderken rezervasyon yaptırılması önerilir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here