Home Mekanlar Gümüşlük En İyi Beachler

Gümüşlük En İyi Beachler

0
1541
Gümüşlük En İyi Beachler

Gümüşlük en iyi beachler denince akla şüphesiz ilk olarak Beach – Club Gümüşlük, Sysyphos, cafe kauçuk, Arriba restaurant, Off Gümüşlük gibi en tanınmış işletmeler gelir. Gümüşlük’e gelen yabancılar ya da yerliler ilk olarak bu beachleri ziyaret eder ve muhteşem bir tatile başlar.

Gümüşlük En İyi Beachler

Beach – Off Gümüşlük

Beach – Off Gümüşlük

Off Gümüşlük sadece beach olarak değil sadece yemek yenilen bir mekan olarak da tercih edilebildiği için restoran ismini de alır. Sıcak ve samimi ortamıyla beraber özel mutfağındaki menüleriyle konuklarına eşsiz bir keyif fırsatı sunar. Her mevsim açık olan bu beachte güneş ve denizin eşsiz uyumu bambaşkadır. Konukların yorumları dikkate alındığında beachte sunulan yemek ve içeceklerin fiyatı genel itibariyle diğer mekanlarla aynıdır ancak bazen ortalamanın üstünde fiyat biçilen özel yemekler de mevcuttur.

Adres: Gümüşlük, 1120. Sk., 48970 Bodrum/Muğla
Telefon: 0538 921 53 54
Konum için tıklayınız.

Beach – Arriba Restaurant

Beach – Arriba Restaurant

Beach – Arriba Restaurant bulunduğu bölgenin en ünlü işletmelerinden biri olması nedeniyle her gün tıklım tıklımdır. Pansiyon ve bungalov tesisi samimi ortamıyla oldukça beğenilir. Menüsüne bakıldığında birçok özel yemek ve lezzetli farklı tatlar bulunur. Gelen konukların yorumları dikkate alındığında bu restoranın diğer pek çok restorandan daha ucuz olduğu kanaatine varılmıştır.

Adres: Gümüşlük Mahallesi 1120 Sokak No: 8 / 48970
Telefon: 0532 605 84 79
Konum için tıklayınız.

Beach – Cafe Kauçuk

Beach – Cafe Kauçuk

Beach – Cafe Kauçuk Gümüşlük’te bulunan ünlü beachlerden biri olması nedeniyle konukların en sık geldiği işletmedir. Özellikle kahvaltı yapmak için en uygun mekanlardan biri olan Cafe Kauçuk, eşsiz kahvaltı ve yemekleriyle konuklarına harika bir damak zevki sunar. Hamur işi, serpme kahvaltı, ev yapımı pek çok doğal lezzetin mevcut olduğu bu beachte, muhteşem Gümüşlük manzarası eşliğinde tatil yapılması mümkündür.

Telefon: 052 574 05 45
Konum için tıklayınız.

Beach – Sysyphos

Beach – Sysyphos

Bölgenin en güzel mekanlarından biri olan Beach – Sysysphos olağanüstü manzaranın keyfinin çıkarıldığı mekanlardan bir tanesidir. Özel mutfağa sahip olan bu işletmede pek çok farklı lezzeti tatmak ve farklı kültürlerin lezzetli yemeklerini yemek mümkündür. İşletmenin sahibi ve çalışanları da oldukça naziktir ve müşterilere son derece ilgili davranırlar. Övgüye değer bir yer olan Beach Sysyphos’ta muhteşem bir gün geçirmek için önceden rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir.

Adres: Gümüşlük Mahallesi 1120 Sakak No:8, 48970
Konum için tıklayınız.

Satsuma Beach

Satsuma Beach Gümüşlük’ün en çok tercih edilen işletmelerinden biri olup, gelenlerin büyük oranda memnuniyetle ayrıldığı bir plajdır. Burada insanlar sabahtan akşama kadar  müzik ve denizin keyfini çıkarabilir. Güneşin altında çılgınlar gibi dans edebildiğiniz bu mekana ünlü DJ’ler gelir ve canlı performans gösterirler. Günün her saati canlı müzik imkanı olan bu beach çalışanları, konuklarına karşı çok ilgili ve naziktir. Şezlong ve servis imkanı bulunan bu plajda, şık ve temiz bir alan mevcuttur. Burası aynı zamanda apart olarak da nitelendirilebilecek niteliklere sahiptir.

Gümüşlük En İyi Beachler adlı rehberimizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Bodrum Gezilecek Yerler için tıklayabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here