Home Mekanlar Gözde Mekân: Kum Saati Jazz Blues Club

Gözde Mekân: Kum Saati Jazz Blues Club

0
430
Kum Saati Jazz Blues Club

Gözde mekân Kum Saati Jazz Blues Club alkollü ve barı ile ön plana çıkan bir mekandır. Atıştırmalıkları menüsünde patates tabağı, peynirli sigara böreği ve mekânın adını taşıyan karışık bir tabak bulunur. Bu tabak içerisinde sigara böreği, çıtır tavuk, patates kızartması, sosis, soğan halkası ve çin böreği mevcuttur.

Menünün içecekler bölümünde ise birçok çeşit yer alır. Efes, Bomonti, Beck’s, Miller, Heineken, Corona, Amsterdam, Guiness, Bud, Leffe ve Grolsch bir markaları bu mekânda satışa sunulur. Kırmızı, beyaz ve rose şarap çeşitleri isteğe göre kadeh ya da şişe ile servis edilir. Aromatik tatları tercih edenler için zengin kokteyl çeşitleri mevcuttur. Viski, cin, konyak, votka, rakı ve diğer birçok farklı içki çeşitliliği de menüde yerini almıştır. Alkolsüz içecek seçenekleri ile de gözde mekân Kum Saati Jazz Blues Club geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Kum Saati Jazz Blues Club

Kum Saati Jazz Blues Club Menü ve Fiyatlar

Canlı müzik hizmeti bulunan mekân oldukça ilgi görmektedir. Bu nedenle mekâna gelmeden önce rezervasyon yaptırmak ve masa ayırtmak kişiler için kolaylık sağlayacaktır. Kişiler bu sayede istedikleri masada eğlence gerçekleştirebilirler. Telefonla ya da mekâna geliş sağlayarak rezervasyon yapılabilir. Kişilerden ad soyadı ve masa bilgisi alındıktan sonra rezervasyon işlemi tamamlanmış olur.

Kum Saati Jazz Blues Club

Kum Saati Jazz Blues Club İletişim Bilgisi

Adres: Asmalımescit Mahallesi Jurnal Sokak No: 17 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0212 245 7273
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here