Ana Sayfa Manşet Gizemli Mekan: Momo Bebeköy

Bebek’te açılan mekan gizli mekan şeklinde tasarlanmıştır. Momo Bebeköy oldukça popüler bir mekandır. Yarattığı gizem ve mekana zor girilebilmesi ile gece hayatında önemli bir yere sahip. Gündüz içeri girmek için herhangi bir şeye gerek yokken gece hayatı başladığında içeri girebilmeniz için mekandan birini tanımanız gerekiyor. Haftanın 7 günü hizmet vermeye devam eden mekan sabahın ilk ışıklarına kadar açık oluyor. Servise kahvaltı ile başlıyor ve dünya mutfağından yemekleri müşterilerine sunuyor.

Momo Bebeköy Menüsü

Bar mutfağına ve içeceklerine sahip mekanın menüsünde kendi tarifi kokteylleri sunuyor. Restoranın terasında Boğaz’ı gören muhteşem manzarasını izlerken içeceklerinizden yudumlayabilirsiniz.

Momo Bebeköy Fiyatları

Momo Bebeköy’de iki kişi için ortalama fiyat 300 TL’dir.

Momo Bebeköy İletişim Bilgisi

Adres: Bebeköy, Bebek Sitesi no:1 Beşiktaş İstanbul

Telefon: (0212) 263 76 63

Momo Bebeköy Rezervasyon

Mekana gündüz için herhangi bir rezervasyon yaptırmak gerekmiyor. Ancak gece başladığında eğlenceye katılmak istiyorsanız rezervasyonsuz içeri girmeniz mümkün değil. Rezervasyonu mekanın instagram adresinden yaptırabilirsiniz.

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...