Home Mekanlar Gecelerin Mekânı: Snog Roof & Bar

Gecelerin Mekânı: Snog Roof & Bar

0
498
Snog Roof & Bar

Gecelerin mekânı Snog Roof & Bar İstanbul’un en gözde mekânlarından birisi olarak karşımıza çıkar. 14:00 saati itibariyle açılan bu güzel mekan gece 01:00’a kadar hizmet vermektedir. Galata Kulesine bakan konumu ile müşterilerine eşsiz bir manzara şöleni yaratan Snog Roof & Bar, zengin menüsü ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Çeşitli pek çok içkisi ile müşterisine samimi ve bir o kadar da lezzetli hizmet sunan Snog Roof & Bar, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Snog Roof & Bar

Snog Roof & Bar Menü ve Fiyatlar

Mekânın menüsünde birbirinden farklı pek çok içecek seçeneği bulunmaktadır bunlar kısaca; kırmızı şarap çeşitleri, beyaz şarap çeşitleri, Blush/Roze, Viski, Bira, Likör, Malt Whiskey, Cognac&Brandy, Signature Cocktails, International Cocktails, Bubbles Cocktails, Martini Cocktails, Cin, Meşrubat, Shots, Rakı, Votka, Vermut, Rom çeşitleri şeklinde sayılabilir. Sevdiğiniz dostlarınız ile muhteşem bir manzara eşliğinde keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Snog Roof & Bar bu konuda oldukça güzel bir adres olacaktır!

Snog Roof & Bar İletişim Bilgisi

Çeşitli pek çok içkisi ile muhteşem bir hizmet sunan Snog Roof & Bar mekânına rezervasyon yaptırabilmeniz mümkündür. Mekânın müşterilerine sunmuş olduğu rezervasyon seçeneği son derece hızlı ve isteğe göre hizmet biçimi de sağlamaktadır. Daha fazla geç kalmadan gecelerin mekânı Snog Roof & Bar’a iletişim numarası ile ulaşarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Snog Roof & Bar

Adres: Şahkulu Mahallesi, Galip Dede Caddesi, No: 56, Kat: 4, Beyoğlu/İSTANBUL
Telefon: (0212)1234567
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here