Ana Sayfa Alkollü Mekanlar After Mekan Gece Hayatının Merkezi: Birdy Pera

İstanbul Asmalımescit’te konuklarına hizmet veren Birdy, özellikle gece hayatının vazgeçilmez mekânı olarak dikkat çekiyor. Rahat ve ferah iç mekânının yanı sıra dışarıya açılan terasıyla müşterilerine eşsiz manzaralar sunan Birdy, çaldığı müziklerle de müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Güler yüzlü ve yardım sever personeli, zengin menü içeriği ve rahatlatıcı ambiyansıyla Birdy, her gün yüzlerce konuk ağırlıyor ve hizmetini, her birini memnun etmek için üst seviyede tutmaya özen gösteriyor. Bütün bunların etkisini sürekli değişen müşteri portföyünde görmek mümkün. Tüm bunların yanı sıra Bridy’nin fiyatlarının benzer mekânlarla aynı oranda olması, onu cazip bir eğlence mekânına çeviriyor.

Birdy’nin Genel Özellikleri

Birdy açılış saati olan 18.00’dan itibaren, ziyaretçilerine full barıyla kusursuza yakın bir hizmet sağlamaktadır. Mekanda haftanın her günü için farklı canlı müzik performansları sergilenmektedir. Terasta bulunan özel sigara içme alanı ziyaretçilerin sorunsuz bir şekilde hem içkilerini yudumlamalarına hem de sigaralarını içmelerine olanak sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra konukların içeride kendilerini rahat hissedebilmeleri için vestiyer hizmeti de bulunmaktadır.

Adres: Asmalımescit Mahallesi, Şehbender Sokak, No: 5-7, Beyoğlu, İstanbul
Telefon: 05321655040

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...