Home Türkiye İstanbul Food Hall İstanbul

Food Hall İstanbul

0
1205
Food Hall İstanbul

Food Hall İstanbul, yeme-içme alanlarının bir arada bulunduğu bir alandır. Food Hall, yurt dışına çıktığınızda bunlardan sıklıkla görebilirsiniz. Bu mekanlar son zamanlarda ülkemizde de popülerlik kazanmaya başladı. Farklı lezzetleri aynı mekanda toplayan bu alanlar, kaliteli lezzet sunmaları ile bilinir. Ülkemizde alışveriş merkezlerinde bulunan yemek katlarından farkı, fast food zincirlerine yer vermemeleridir. Narmanlı Han’ın üst katında açılan Food Hall da bu kültürü görebilirsiniz. Sokak lezzetinden, Uzak Doğu’ya kadar ki lezzetleri görüp, deneyimleyebilirsiniz.

Food Hall İstanbul’da Ne Yenir?

Gurmelerin yemek mekanı olan Food Hall’da istediğiniz her kültüre ait yemekleri tadabilirsiniz. Aynı çatı altında bulunan birden fazla mekana girebilir ve her birinde farklı şeyler yiyebilirsiniz. Food Hall’un bir diğer avantajı ise farklı mekanlardan aldığınız yemekleri aynı yerde yiyebilmenizdir. Bu sayede rahat ve konforlu bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. Mekana banka kasası şeklindeki kapıdan içeri giriyorsunuz ve içerideki detayları inceleyerek sıkılmadan tek başınıza takılabilirsiniz.

Food Hall İstanbul

Food Hall İçerisindeki Mekanlar

Food Hall içerisinde, New York Street Food, Cristino’s Oven Pizza, The Salad Bar, Pastaway, Asian Town, Mickey Brown’s Coffee, Crepes & Waffles, Rolling Kebab bulunuyor. Alanda kebap yemek istiyorsanız Rolling Kebabı tercih edebilirsiniz. Canınız makarna çektiyse ev yapımı makarna yapan Pastaway’e uğrayabilirsiniz. Ayrıca Asya mutfağı için Asian Townen ve tatlı için Creps and Waffle’ı seçebilirsiniz. Çıkışta tatlınızı yedikten sonra Brown’s Coffee’de kahvenizi alarak işinize geri dönebilirsiniz.

Konum için tıklayın.
İstanbul Yeme İçme Mekanları için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here