Home Yeme - İçme Burger - Steakhouse Fireroom Küçükbakkalköy

Fireroom Küçükbakkalköy

0

Dünya mutfağı ve sokak lezzetleri açısından zengin bir menüye sahip olan Fireroom Küçükbakkalköy, Ataşehir Hastaneler bölgesinin yol ayrımında, Perpetuum Mobil duruşu ile dikkat çekmektedir. Tek katlı bir binadır. Toplamda 70 kişilik oturma kapasitesi bulunur. Mekanın çok kalabalık bir menüsü olmamasına rağmen, etkileyici lezzetleri vardır. Fireroom Küçükbakkalköy’ün en meşhur yemeği ise; Izgara Bamya Turşusudur.

Bu lezzet, kömür ateşinde ızgaralanmış bamya  turşusu, ızgara taze soğan, mor lahana, kırmızı soğan turşusu, vinaigrette sos ve de çıtır soğan karışımları ile birlikte servis edilir. Özellikle de bamya hastası olanlar bu lezzetli çok seveceklerdir. Mekan saat 12:00 ile 22:00 arasında hizmet vermektedir. Hizmet kapsamında gel al ve ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır.

Fireroom Küçükbakkalköy, Elazığ köfte tostu ve de Fatboy Burgeri müşteriler tarafından çok beğenilmiştir. Bu tür lezzetler hazırlanırken aktif karbon kara Burger ekmeği, 150 gram Burger Köftesi, tandır dana pöç, füme et, tamamen ev yapımı olan acılı barbekü sos, çift cheddar peyniri, kornişon turşu, kırımızı soğan turşusu ve de ev yapımı patates cips ile birlikte sunulmaktadır.

Fireroom Küçükbakkalköy İletişim Bilgisi

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi, Işıklar Cd. 30/1, 34750 Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0216 575 99 69
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here