Finn Karaköy

0
1107
Finn Karaköy

Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü Öğretim Üyesi Özgün Ünver ve Tarabya Otel şefi Gökhan Çalmez tarafından hazırlanan sofistike menüsü ile dikkat çeken Finn Karaköy, eşsiz manzarası ile keyifli bir akşam yemeği yiyebileceğiniz popüler mekanlardan biridir.

Menü

Ayrıca, Kavaklıdere, Çamlıca ve de Umurbey gibi şarapların bulunduğu çok geniş alkollü içecek ve kokteyl menüsü vardır. Toplamda 60 çeşit kokteyl türü vardır. Bazı tatlar da haftalık olarak çıkarıldığı için, bazı günler değişik içkileri bulabileceğiniz Finn Karaköy, altı aylık bir süre boyunca bekletilmiş olan fıçı kokteylleri ile de büyük bir popülarite elde etmiştir.

Genel olarak müşteriler tarafından en çok rağbet gören ürünlerden bir diğer de Greenpeace’dir.  İçeriğinde salatalık bulunan bu cin kokteylinin, kişisel isteklere bağlı olarak tatlı ya da ekşi olarak hazırlanması mümkün.

Finn Karaköy aynı zamanda dünya mutfağının farklı lezzetlerine de menüsünde yer verir. İç ve dış mekan mevcuttur. Özel olarak sigara içme terası vardır. Mekana gitmeden önce rezervasyon yapılması önerilir. Aksi takdirde boş masa bulmak çok da kolay olmayacaktır. Burada Barmen Onurcan Gencer’in birbirinden lezzetli kokteyllerini tadabilirsiniz.

Finn Karaköy Rezervasyon

Adres: Hacımimi Mahallesi, Necatibey Caddesi, Arapoğlan Sokak, No 8/B, Beyoğlu, İstanbul
Telefon: 0530 946 08 88
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here