Home Mekanlar Fast Food: Coni Co

Fast Food: Coni Co

0
267
Fast Food Coni Co

Coni Co mekana girildiği andan itibaren ambiyansı ile kişileri etkiliyor. Fast Food üzerine yemekleri ile herkesin beğenisini topluyor. Mekan herkese hitap edecek bir konsepte sahip olması ile müşterilerini etkiliyor. Öğle yemekleri için tercih edilebilecek olan mekan, çalışanlarının ilgisi ile her zaman ön plana çıkıyor. İlgili bir hizmet almak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilecek bir mekandır.

Ne Yenir?

Coni&Co menüsü ile kişilere harika bir fast food mutfağı sunuyor. Mekanda yapılan özel soslar ile bütün lezzetler daha güzel bir hale geliyor. Müşteriler genel olarak mekanda yapılan sosları oldukça fazla beğenirler. Özel soslar ile yapılan tavuk kanatları da çoklu alternatifleri ile müşterilere sunulmaktadır. Vejetaryen lezzetleri ile herkese hitap etmektedir. Hamburger ve diğer fast food çeşitleri ile öğle yemekleri için tercih edilmektedir.

Fast Food Coni Co

Ne Kadar Ödenir?

Coni&Co sahip olduğu makul fiyatları ile herkesin ilgisini çeken bir mekandır. İki kişi için ortalama 60 TL hesap gelecektir. Tercih edilecek yemeklere bağlı olarak bu fiyatlarda değişim meydana gelebilir.

Coni Co İletişim Bilgisi

Adres: Arnavutköy Mahallesi Sebzeci Bayram Sokak No: 4 – 6 Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 257 75 76
Konum için tıklayınız.

Coni Co Rezervasyon

Coni&Co genel olarak gençlerin tercih ettiği mekanlardan birisidir. Günün her saatinde boş masa bulmak mümkündür. Ancak belirli bir masada oturmak isteyen kişilerin önceden rezervasyon yaptırması tavsiye edilir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here