Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Et Dünyası: Nusr-et Steakhouse

Et Dünyası: Nusr-et Steakhouse

0
595
Nusr-et Steakhouse

Etiler’in et dünyası Nusr-et Steakhouse yaptığı başarılı et yemekleri ile duyulmuş bir mekandır. Menüsündeki ürünlerin çoğunda kırmızı et yer alır. Başlangıç menüsünde dana carpaccio, dana füme, füme rib eye, steak tartar, karides ızgara ve mekânın adıyla yapılan sushi bulunur. Dana kaburga, bonfile çeşitleri ve steakler de ana yemekler içerisindedir. Menüdeki yemeklerin içerisinde mekâna özgü lezzetler vardır ve etlerin özel sosları bulunur. Etlerin porsiyonu doyurucu olarak belirlenmiştir. Etlerin yanında yakışacak garnitürler de menüde mevcuttur. Kişiler kendilerine uygun bir menü oluşturabilir ve ana yemek garnitür uyumu sağlayabilirler.

Nusr-et Steakhouse Menü ve Fiyatlar

Etiler’in et dünyası Nusr-et Steakhouse hamburger servisinde de etlerini kendisi yapar. Sucuk ve köfte de etler arasındadır. Her türlü et servisinin yanında isteğe göre ekstra olarak sos ilavesi yapılmaktadır. Barbekü, chili, ballı hardal, ranch, rokfor, sarımsaklı mayonez ve trüflü mayonez menüde yer alan soslardır. Yemeğin üstüne yakışabilecek şöbiyet, havuç dilimi, gold havuç dilimi ve markız cake tatlılar menüde servis edilir.

Nusr-et Steakhouse oldukça fazla ilgi gören bir mekandır ve akşam saatlerinde çok kişiye hizmet verir. Bu nedenle mekâna gitmeden önce rezervasyon yapılması ve masa ayırttırılması gereklidir. Bu işlem için telefon ile iletişime geçmek mümkündür.

Nusr-et Steakhouse

Nusr-et Steakhouse İletişim Bilgisi

Adres: Etiler Mahallesi Nispetiye Caddesi No:87 Beşiktaş /İstanbul
Telefon: 0212 358 30 23
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here