Home Mekanlar En Ünlü: Noir İstanbul

En Ünlü: Noir İstanbul

0

İstanbul’un en ünlü gece kulüpleri arasında yer alan Noir İstanbul, eğlencenin zirvede olduğu bir eğlence mekanıdır. Gece boyunca müziğin hiç susmadığı gece kulübü, alkol bakımından zengin bir menüye sahiptir. Alkol menüsünde farklı ve lezzetli kokteyller yer alır. Viski kadeh ve vodka kadeh alternatifleri bulunan menüde birçok bira çeşidi gelenlere sunulur. Herkesin damak zevkine uygun alternatifli içkiler bulunur. Alkoller şişe ve kadeh fiyatları açısından farklılık gösterir. Mekânın alkol fiyatları diğer gece kulüpleriyle kıyaslandığında ortalamadır. Akşam 23:00’da açılan gece kulübünde full bar ve vale hizmeti mevcuttur.

Noir İstanbul Menü ve Fiyatları

Ünlü işletmelerden biri olan Noir İstanbul, eşsiz boğaz manzarasına sahiptir. Beşiktaş’taki gece kulüpleri arasında yer alan mekân, manzarasıyla ünlüdür. Farklı DJ performanslarına sahne verilen gece kulübünde herkesin zevkine uygun eğlenceli müzikler çalınır. Ziyaretçilerin genelde memnun ayrıldığı mekânda müzik ve ambiyans eşliğinde zaman geçirilir. Tanınmış kişilerin DJ olarak sahneye çıktığı gece kulübünde 04:00’a kadar eğlence devam eder.

Noir İstanbul İletişim Bilgisi

Noir İstanbul, özellikle Cuma ve hafta sonlarında oldukça kalabalıktır. Bu yüzden özellikle belirtilen günlerden önce rezervasyon yaptırılması daha uygun olur. Fakat önceden yer ayırtılmadan da yer müsait olduğu sürece mekâna giriş yapılabilir. Online rezervasyon hizmeti şu an için aktif değildir.

Adres: Ortaköy Mahallesi Muallim Naci Caddesi No: 71 İstanbul – Beşiktaş
Telefon: 0212 236 32 44
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here