Home Mekanlar En Güzeli: Inno Nişantaşı

En Güzeli: Inno Nişantaşı

0
585
Inno Nişantaşı

En Güzeli: Inno Nişantaşı, semtin en güzel mekanları arasında yer alıyor. İstanbul’da yeni olan mekan hareketli ve güzel zaman geçirmek isteyen kişiler için hizmet veriyor. Mekana girildiği anda kişiyi bir anda saran atmosferi ile müşterilerin her zaman ilgisini çekiyor. Güler yüzlü personelin her zaman ilgili tavırları ile kişilerin yeniden gitmek isteyeceği mekanlar arasında yer alıyor. Akşam saatlerinde bar olarak hizmet veren mekan, gün içerisinde kafe olarak da hizmet veriyor. Bu nedenle kişiler aradıkları her konsepti mekan içerisinde kolaylıkla bulabiliyorlar.

Inno Nişantaşı Menüsü ve Fiyatları

Inno Nişantaşı menüsü ve fiyatları ile müşterilerinin yeniden gelmesini sağlıyor. Menüsünde yer alan Akdeniz mutfağı lezzetleri ile kişilere farklı tatları deneme imkanı da sunuyor. Alkollerin yanında tadılabilecek güzel lezzetleri barındıran menüsü kişilere çeşitliliği sunuyor. Kişiler menüdeki zengin çeşitlilik ile kendi ağız tatlarına uygun yiyecek ve içecekleri bulabilirler.

Fiyatların güncel bilgisi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden restoranı arayabilirsiniz.

Inno Nişantaşı Rezervasyon ve Adres Bilgisi

Inno semtin en ilgi çekici mekanlarından birisi olarak yer alıyor. Yoğun ilgi gösterilen mekan için önceden rezervasyon yapılması tavsiye ediliyor. Gün içerisinde kişiler 0212 231 41 05 numarası ile irtibat kurarak rezervasyon yaptırabiliyor. Akdeniz mutfağı lezzetleri eşliğinde birkaç kadeh içmek isteyen kişiler için ideal bir mekan olarak adlandırılabilir. Her yaş grubundan kişinin gitmesine uygundur.

Adres: Harbiye, Abdi İpekçi Caddesi No: 36 34367 Şişli, İstanbul
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here