Home Yeme - İçme Cafe Dünyadan Lezzetler: Brekkie

Dünyadan Lezzetler: Brekkie

0
616
Brekkie

Brekkie Breakfast Club denilince akıllara ilk olarak muhteşem kruvasanı gelir. İstanbul’da ve hatta Türkiye’de en iyi kruvasanı bu mekanda yiyebilirsiniz. Tam anlamıyla bir kahvaltı mekanı olduğunu bilmeniz gerekir.

Ne Yenir?

Öncelikli olarak tabi ki de kruvasan yenir. Güne Fransızların gibi sade kahve ve kruvasanla başlamak değişik olacaktır. Mekanın menüsüne baktığınızda özel olarak hazırlanan sandviçler diğer adıyla crowiches sizleri bekliyor. Mekana özgü tariflerle hazırlanan bu sandviçler sizleri lezzetin doruklarını yaşatabilir. Burada her bölgeye ve ülkeye ait kahvaltı türlerini görebilirsiniz. Brekkie’lerin içeriğinde muffin, yumurta, dana sosis, fasülye ve sote mantar bulunuyor. Siz de farklı kültürlere ilgiliyseniz, mutlaka bu mekanda kahvaltı yapmalısınız.

Ne Kadar Ödenir?

Mekanda ne kadar ödenir sorusuna gelecek olursak, çok fazla bir hesap tutacağını düşünmeyin. Oldukça uygun fiyatlara sahip yemeklerle donatılmış. Cookie’ler 14 TL, Crowich’ler 36-44 TL arası, bölgelere özgü Brekkie’ler ise 36-58 TL arası fiyatlandırılıyor. İki kişilik bir kahvaltı keyfi için ortalama 80 TL ödeme yapabilirsiniz.

Brekkie İletişim Bilgileri

Adres: Osmanağa Mahallesi Yoğurtçu Parkı Caddesi No: 24/1, Kadıköy, Istanbul
Telefon: 0216 345 03 45
Konum için tıklayınız.

Rezervasyon

Mekanda rezervasyon yaptırılmıyor. Git-Al servisini kullanabilirsiniz. Mekanın gün içerisinde oldukça yoğun olduğunu söylemekte fayda var.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here