Home Mekanlar Dünya Mutfağıyla: Pero

Dünya Mutfağıyla: Pero

0
801
Pero Yeniköy

Zengin bir iç ve dış mekân tasarımına sahip olan Pero, dünya mutfağı lezzetlerini değerli müşterilerine sunmaktan mutluluk duyuyor. Gece hayatı severlerin bir numaralı tercihi olan dünya mutfağıyla Pero, deniz kenarında bulunan konumu ile de müşterilerini cezbediyor. Rezervasyon seçeneği, sigara içme alanı, lezzetli kahvaltı sunumları, full bar özeliği ile de Pero Sarıyer’in en sık tercih edilen mekânlarından biri olma niteliği taşıyor. 10:00 saati itibariyle açılan bu renkli mekân, 22:00’a kadar hizmet vermeye devam ediyor. Güler yüzlü çalışanları ile Pero her zaman müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor.

Pero Yeniköy

Menü ve Fiyatlar

Ana yemeklerinin yanı sıra bu güzel mekânda oldukça lezzetli makarnalar, salatalar, tatlılar, paylaşımlıklar mevcuttur. Tüm bunlarla beraber kokteyl çeşitleri, şampanyalar, bira çeşitleri, tekila, vermouth, mezcal, şaraplar, cin, votka, konyak, rom, viski çeşitleri de yine mekânın tercih edilen alkolleri arasında yer alıyor. Alkol tüketmeyen müşteriler için alkolsüz içecek satışı da mevcuttur. Sarıyer’in en sevilen mekanlarından biri haline gelen bu güzel mekânı hala ziyaret etmediyseniz eğer, daha fazla geç kalmayın deriz!

Pero Yeniköy

Pero İletişim Bilgisi

Lezzetli sunumları ile dikkatleri üzerine çeken mekan, müşterisine sağlamış olduğu rezervasyon seçeneği ile de çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Dilediğiniz günün dilediğiniz saatinde rezervasyon yapabileceğiniz bu mekân, siz değerli müşterilerini bekliyor!

Adres: Yeniköy Mahallesi, Köybaşı Caddesi, Daire Sokak, No:6/A, Sarıyer, İstanbul
Telefon: (0212) 223 77 77
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here